WV Golf 4 Pali bezpiecznik

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

black3r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 02, 2013 13:22

WV Golf 4 Pali bezpiecznik

Post autor: black3r » pt sie 02, 2013 13:39

Witam,

Mam taki problem cały czas pali bezpiecznik (el szyby, lusterka, oświetlenie wewnetrzę, centralny zamek), co włoże nowy to od razu jest przepalony. Musi być gdzieś zwarcie tylko gdzie? Muszę to zrobić ponieważ teraz jest to trochę nie wygodne bo muszę zamykać szyby z kluczyka :X a jak pada i jestem w trasie, to muszę się zatrzymać, wyjść na zewnątrz i dopiero z kluczyka zamknąć drzwi....

A zaczeło się od tego że pojechałem w trasę około 150 km i po 80 km zaświeciło się wewnetrznę swiatło i nie chciało się zgasić, gdy dojechałem na miejsce zgasiłem silnik zamknąłem szyby i wszystko działało. Po 5 godzinach chciałem wrócić do domu otwarłem szyby, ale później już nie szło ich zamknąc..

Ma ktoś jakiś pomysł co to może być ?

Dodam że sprawdzałem juz przewody w przelotkach w klapie, i w drzwiach, a także przewody w el. lusterkach i oświetleniu wewnetrznym.
Ostatnio zmieniony pt sie 02, 2013 18:42 przez black3r, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

WV Golf 4 Pali bezpiecznik nr 19

Post autor: edzio » pt sie 02, 2013 15:04

skąd ty wziołeś opis tego bezpiecznika?,u mnie 19 jest od świateł.
pokaż jakiś poglądowy schemat ,zdjęcie ,czy cokolwiek lokalizacji tego bezpiecznika.



black3r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 02, 2013 13:22

WV Golf 4 Pali bezpiecznik

Post autor: black3r » pt sie 02, 2013 18:43

Sory pomylilo mi sie. Pali ten bezpiecznik od szyb lusterek swiatla wew. I centralnego. Nie pamietam jaki nr
I



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości