brak prądu w tylnich drzwiach ?

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

brak prądu w tylnich drzwiach ?

Post autor: VWfrymar » pn lip 22, 2013 21:09

W moim Golf posiadam też z tyłu elektryczne szyby no i wczoraj jak otworzylem to nie moge zamknąc :banghead: Ale wychodzi na to ze nie dochodzi napiecie do tyłu poniewaz nie działa szyba ani z kluczyka, ani z zadnego z 2 przyciskow tak samo jak przestał grac glosnik. ogolnie wczesniej jak nie laczylo wystarczylo poruszac prowadzeniem wiazki pomiedzy drzwiami a slupkiem i pomagało, ale teraz juz nawet to nie pomaga :grrr: jak dzisiaj rozebrałem widac ze cos tak bylo kombinowane bo ktos kiedys lutowal i poizolowal, myslalem ze sie zerwal ktorys kabelek no i mialem racje, zlutowalem, zaizolowalem i co ? nadal nic :/ Co moze byc przyczyna ? Albo co moge chociaz zrobic zeby zamknac szybe, lepiej zeby byla zamknieta niz caly czas otwarta.


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

brak prądu w tylnich drzwiach ?

Post autor: Zico63b » pn lip 22, 2013 21:43

No, cóż - połączyć pęknięcia.
A czy czasem w ferworze walki z uszkodzeniem nie włączył Kolega blokady "przeciwdzieciowej" czy jak tam to opisać? Ten pionowy przycisk na konsoli, między sterowaniem szyb z konsoli.



Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

brak prądu w tylnich drzwiach ?

Post autor: VWfrymar » pn lip 22, 2013 22:14

Nie, nie. Bo tak by głosnik grał a nie ma nic :/ tak samo nie zamyka z kluczyka szyby a robilo to wczesniej., jtro rozlutuje wszystko co stare i zrobie nowe polaczenia, mam nadzieje pomoże


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
malinex2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 22:44
Lokalizacja: Aleksandrów Ł, Frankfurt A M

brak prądu w tylnich drzwiach ?

Post autor: malinex2 » sob sie 03, 2013 10:24

Sam powiedziales ze przedtem tez to sie dzialo z tym ze poruszales wiazka miedzy drzwiami a slupkiem i pomagalo . Na 100 % ktorys kabel sie przecial lub przerwal od zamykania drzwi . Swoja droga kto daje w tamtym miejscu lutowania badz laczenia kabli ? przecierz wiadomo , ze w tym miejscu musimy zachowac jak najwiecej elastycznosci i powinny przewody isc w calosci .


Kupie kompletny pakiet GTI do golfa mk5 oraz znaczki GTD z golfa Mk6/ mk7 PW :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości