Dziwny problem z zeragami

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Dragokite
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 22, 2013 01:38
Lokalizacja: Dublin

Dziwny problem z zeragami

Post autor: Dragokite » ndz cze 30, 2013 20:41

Panowie mam taki mały problem z zegarami a dokładniej chodzi o to że jak wkładam kluczyk i przekręcam to zaczynają że tak powiem trząść się wskazówki obrotomierza i prędkościomierza oraz po zapaleniu silnika cały czas tak się zachowują i dopiero uspokaja się to po dłuższej chwili i tak samo dopiero wtedy zaskakuje wskaźnik paliwa oraz po wyłączeniu silnika i wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki też to się pojawia. Może się kiedyś spotkaliście z takim problemem dodatkowo załączam filmik żebyście zobaczyli o co dokładniej mi chodzi.

https://vimeo.com/64089277" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Dziwny problem z zeragami

Post autor: grg474 » ndz cze 30, 2013 20:54

wygląda to na problem z zasilaniem zegarów po stacyjce lub masą. Wyjmij licznik, odepnij i podepnij ponownie wtyczki. Mam nadzieję że to tylko to a nie awaria licznika


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Dragokite
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 22, 2013 01:38
Lokalizacja: Dublin

Dziwny problem z zeragami

Post autor: Dragokite » ndz cze 30, 2013 20:55

Już to robiłem i niestety nic to nie pomogło, ogólnie ten problem nie jest jakiś bardzo uciążliwy ale czasem naprawdę zajebiście to denerwuje.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Dziwny problem z zeragami

Post autor: grg474 » ndz cze 30, 2013 22:37

no to jak denerwuje - podmień licznik - jeśli to nie jest full fis t nie jest jakiś straszny wydatek - polecam szukać firmy VDO


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Dragokite
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 22, 2013 01:38
Lokalizacja: Dublin

Dziwny problem z zeragami

Post autor: Dragokite » ndz cze 30, 2013 23:42

Dobra dzięki, zobaczę jak to będzie z wymianą bo planuje swap i wymiana licznika to będzie troche bez sens



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości