Oryginalne radio-brak podswietlenia

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bugatti415
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 168
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 11:16
Lokalizacja: Swidnica

Oryginalne radio-brak podswietlenia

Post autor: bugatti415 » czw maja 30, 2013 19:12

Witam.Jak w temacie,nie che dzialac podswietlenie oryginalnego radia.Ani wyswietlacz,ani przyciski.Informacje na wyswietlaczu wyswietlaja sie normalnie.Przy wlaczaniu swiatel na ulamek sekundy widac jak cale podswietlenie radia mrygnie ( zapala sie wszystko ) ale zaraz wszystko gasnie.I tak za kazdym razem jak wlaczam swiatla.Potem juz nie swieci.Dodam ze wszystkie inne pokretla i przyciski w desce rozdzielczej,oraz licznik dzialaja prawidlowo.Mial ktos z was taki przypadek ? Nie chce za bardzo odlaczac zasilania od radia bo nie mam do niego kodu.Co mozna bylo by zrobic z tym fantem ?



Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Oryginalne radio-brak podswietlenia

Post autor: -=ren=- » pt maja 31, 2013 10:03

jeśli nie chcesz wypinać radia z auta to jedyną rzeczą jaka mi przychodzi do głowy to sprawdzenie napięcia na kablu od oświetlenia na kostce z tyłu radia... Może spróbuj przy różnych ustawieniach "ściemniacza" deski rozdzielczej... Czy twoje radio nie daje możliwości zmiany nastaw oświetlenia? zawsze włączone lub wyłączone lub dimmer?


vwlifestyle.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
bugatti415
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 168
Rejestracja: śr kwie 24, 2013 11:16
Lokalizacja: Swidnica

Oryginalne radio-brak podswietlenia

Post autor: bugatti415 » wt cze 25, 2013 20:31

Problem z radiem rozwiazany.Niestety musialem oddac do fachowca.Uwalone bylo cos w ukladzie.Ale nie chcialem zmieniac na inne radio.Oryginalne mi sie nawet podoba.Dodatkowo dokupilem oryginalna zmieniarke na 6 CD w miejsce nad radiem.Caly komplet daje niezly efekt,zwlaszcza w nocy podswietlenie razem z climatronikiem ladnie wyglada.No i jak na fabryczny sprzet calkiem fajnie brzmi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości