1.9 tdi arl brak reakcji na wcisniecie pedalu gazu gdy pada

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

gregcrk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 21, 2013 20:34
Lokalizacja: Eindhoven

1.9 tdi arl brak reakcji na wcisniecie pedalu gazu gdy pada

Post autor: gregcrk » czw cze 13, 2013 21:03

Witam mam problem z elektryka... ale tylko jak pada deszcz , silnik odpala normalnie ale po jakis 2minutach obroty silnika wzrastaja do jakis 1300 obrotow ,pedal gazu przestaje reagowac , zapala sie sprezynka do grzania swiec i pozniej na wyswietlaczu workshop engine.. gdy zgasze i odpale sytuacja sie powtarza,w normalne cieple dni, nigdy sie ten problem nie pojawia.. dostaje sie gdzies wilgoc tylko nie wiem gdzie. komputer jest w podszybiu ale sprawdzalem wszystko wyglada raczej sucho i ok ? na wszystkich kostakach sa gumki...nie wiem od czego to moze zaezec i gdzie dokladnie szukac przyczyny. Prosze o pomoc moze sie juz ktos spotkal z takimi objawami. Dziekuje



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

1.9 tdi arl brak reakcji na wcisniecie pedalu gazu gdy pada

Post autor: grg474 » czw cze 13, 2013 21:31

niestety wg mnie bym sprawdził jednak odpływy pod plastikiem osłony podszybia - bo tam najczęsciej jest powód zalewania elektryki.


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

gregcrk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 21, 2013 20:34
Lokalizacja: Eindhoven

1.9 tdi arl brak reakcji na wcisniecie pedalu gazu gdy pada

Post autor: gregcrk » czw cze 13, 2013 21:43

odplywy sa oki a komputer jest uniesiony do gory wiec mysle ze od dolu zadna woda do niego nie dojdzie...ogolnie samochod stoi pod dachem tylko jak jest strasznie wilgotne powietrze dzieja sie takie fazki ;/ Dzieki



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

1.9 tdi arl brak reakcji na wcisniecie pedalu gazu gdy pada

Post autor: grg474 » czw cze 13, 2013 23:05

a szybkie pytanie - możesz wtedy sprawdzić błędy?


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

gregcrk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 21, 2013 20:34
Lokalizacja: Eindhoven

1.9 tdi arl brak reakcji na wcisniecie pedalu gazu gdy pada

Post autor: gregcrk » czw cze 13, 2013 23:16

Sprawdze dopiero w sobote bo narazie nie mam jak ; widze ze Ty se skarlandu jestes ja tez :)



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

1.9 tdi arl brak reakcji na wcisniecie pedalu gazu gdy pada

Post autor: grg474 » czw cze 13, 2013 23:21

tak - jezdem i też greg :pub:
ciekaw jestem błędów bo to może wskaże kierunek poszukiwań


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości