klimatyzacja nie działa

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

wloczykijas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 09, 2013 21:17

klimatyzacja nie działa

Post autor: wloczykijas » wt kwie 30, 2013 12:36

niestety po wyjęciu wtyczki i włożeniu bezpiecznika wentylatory oba ruszyły, więc sterownik będzie do wymiany ?



Awatar użytkownika
dropsik9977
Forum Master
Forum Master
Posty: 1407
Rejestracja: pt kwie 16, 2010 22:32
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

klimatyzacja nie działa

Post autor: dropsik9977 » pt maja 03, 2013 13:23

WITAM
Mam bardzo duzy problem z klima.

A mianowicie:
Wczoraj napelnilem cala klime. CIsnienie bylo 1bar a powinno byc okolo 4 z tego co wiem
czynnika mialem 55g a powinno byc okolo 800g.
Wiec calosc z olejem wszystko zostalo napelnione. Klima szczelna.

Nastepnie odpalam auto i co klima nie chodzi ;/
Sprawdzam z kumplem mechanikiem sprezarke i nic wg sie nie rusza.

Wiec pierwsze co czy elektromagnes chodzi okazalo sie ze tak podlaczenie na krotko elektromagnes chodzi.
No i nagle schodze do kanalu chwytam kostke od sprezarki i kostka zostala mi w reku ;/
Okazalo sie ze kompletnie sa kable spruchniale az w reku je lamalem wiec kumpla elektryka zaprosilem popatrzal zrobil ladnie nowa kostke kable teraz sa ok przejscie od kostki kolo aka do kostki sprezarki jest a nie MAM W NIEJ NAPIECIA...
odpalilem auto wlaczam klime i kumpel patrzy i wg nie ma pradu na kostce :/ wyjete wszystkie plastiki z komory pucha filtra i te inne sprawdzona instalacja wsyzstko wyglada na ori zero uszkodzen...

I NA TYM PRACA SIE ZAKONCZYLA... nie mamy bladego pojecia co moze byc ze nie ma napiecia na sprezarke na jej kostce :(

podszybie zdemontowalem komp od sterowania klimy odpiety wtyczki ladne nie zasniedziale ale na wszelki wypadek wszystko popryskane sprej kontaktem... i dalej nic

pomoze ktos co moze byc ogolnie powodem nie chodzenie klimy.
Czujnik przy grodzi sprawny VAG nic nie pokazuje o nim.
Co moze byc odpowiedzialne za uruchomienie sie klimy zeby ogolnie chodzila ? Bardzo wazne dla mnie poniewaz nie dlugo dluga trasa no i klime musze miec.

bym prosil o kontakt w tej sprawie najlepiej na gg 97 90 349

klima w seacie toledo II czyli to samo co mk4 i inne


MOJE MK2 16vT BLACK STYLE'S
viewtopic.php?f=87&t=360654&p=4402073#p4402073" onclick="window.open(this.href);return false;

2012 - Chojnice, Lębork, Wilcze Laski, Cult Wilcze, Chojnice
2013 - Nowy Staw, Chojnice, VolksTreffen, 2 Get Air, Vw Mania, Style'D, STS Bydgoszcz, VAG Pojezierze,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości