Wskaźniki paliwa i temperatury cieczy

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

shaut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn sie 27, 2007 18:06
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wskaźniki paliwa i temperatury cieczy

Post autor: shaut » śr kwie 04, 2012 16:49

Mam taki problem, że wskaźniki paliwa i temperatury cieczy "wariują". Wskaźnik paliwa potrafi wskazywać normalnie, ale też w jednej chwili może podskoczyć do pełnego baku lub do pustego. Z kolei wskaźnik temperatury pokazuje już praktycznie cały czas 0*C, czasami nieznacznie się podniesie.

Chciałem wymienić czujnik temperatury, ale teraz zastanawiam się skoro to dotyczy obydwu wskaźników czy to nie jest wina kabla od masy.
Dodam, że ostatnio auto mnie kopie kiedy chwycę za drzwi, nie wiem czy to może mieć jakieś powiązanie?

Dzięki za pomoc.



Awatar użytkownika
tygras
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: śr lip 22, 2009 21:20
Lokalizacja: GCH Czersk

Wskaźniki paliwa i temperatury cieczy

Post autor: tygras » śr kwie 04, 2012 17:11

Mam to samo, co do wskaznika temp. cieczy, wystarczylo wykasowac blad i juz wszystko ok.
Wskaznik paliwa wariuje po przejechaniu kilku =kilkunastu km. rzeczywisty stan pokazuje tylko gdy zapala sie rezerwa, lub z rana gdy samochod ne byl uruchomiony kilka godz.


viewtopic.php?f=89&t=450245 moja srebrna strzała;)

shaut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn sie 27, 2007 18:06
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wskaźniki paliwa i temperatury cieczy

Post autor: shaut » śr kwie 04, 2012 17:25

Aha hm no to spróbuję jutro podpiąć auto pod VAG-a może pokaże jakiś błąd.



gregors79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 15:55
Lokalizacja: południe

Wskaźniki paliwa i temperatury cieczy

Post autor: gregors79 » ndz kwie 07, 2013 22:12

Witam.
Pomocy . . .
Mam to samo wskazowka od temp pokazuje zero,od paliwa pokazuje full a powinno ok połowy,no i mruga kontrolka od układu chłodzenia.Płynu w zbiorniczku mam.
Stało się to przy normalnej jezdzie po miescie,cos musiało mi sie spalic bo poczułem w środku ten dziwny zapach czegoś spalonego...
Jutro pdjade do elektryka podpiac pod komputer, Silnik 1,9tdi, Odpiszcie Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości