Przekladka wnetrza I wyposazenia z GL do CL.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrpotrzebny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 10:31
Lokalizacja: Doncaster UK
Kontakt:

Przekladka wnetrza I wyposazenia z GL do CL.

Post autor: piotrpotrzebny » czw mar 28, 2013 00:54

Witam chlopaki. Zwracam sie do Was z zapytaniem.
Jezdzilem vento gl 2.0 AGG (elektryka szyb I lusterek, regulacja wys swiatel, thermotronic, fabryczny alarm) a dzis nabylem vento cl 1.9 Tdi-kompletny golas. Chcialbym przelozyc caly srodek, wszystkie sterowania, alarm z modulem komfortu I thrrmotronic.
Tutaj tez pojawia sie pytanie. Czy VW dbal o klientow I zoatawial gotowe wtyczki pod ewentualne modyfikacje czy tez moze oszczedzal na wiazkach?
Jesli nie to powiedzcie mi prosze od czego sie zabrac? Przekladac cala wiazke? Szczerze mowiac troche sie obawiam tej kablologii gdyz wiadomo nie sa to nowe samochody I jakakolwiek proba ruszenia moze ja uszkodzic + do tego skrzynka bezpiecznikow no I swap z benzyny do diesla... czego mam tam na bank nie dotykac? Nie chcialbym ciagac obydwu samochodow po elektrykach celem uruchomienia:)
Jakies rady?
Dzieki wielkie!



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Przekladka wnetrza I wyposazenia z GL do CL.

Post autor: grg474 » pt mar 29, 2013 10:15

piotrpotrzebny pisze:Czy VW dbal o klientow I zoatawial gotowe wtyczki pod ewentualne modyfikacje czy tez moze oszczedzal na wiazkach?
oszczędzał na wiażkach
piotrpotrzebny pisze:Przekladac cala wiazke?
ja bym wyciął wiązkę a ty możesz przełożyć całą
piotrpotrzebny pisze:zczerze mowiac troche sie obawiam tej kablologii gdyz wiadomo nie sa to nowe samochody I jakakolwiek proba ruszenia moze ja uszkodzic +
lepiej zebyś widział uszkodzenie majać np wiazkę na podłodze niz pod tapicerką (łatwiej naprawić)
piotrpotrzebny pisze: + do tego skrzynka bezpiecznikow no I swap z benzyny do diesla..
skrzynka taka sama.
Rady? - rób fotki przed demontaże, wtyczki wypinaj a nie odcinaj


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
piotrpotrzebny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 10:31
Lokalizacja: Doncaster UK
Kontakt:

Przekladka wnetrza I wyposazenia z GL do CL.

Post autor: piotrpotrzebny » pt mar 29, 2013 12:01

Dzieki wielkie za odpowiedz. Wiem czego mam sie spodziewac. A co jesli chodzi o fabryczny alarm?



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Przekladka wnetrza I wyposazenia z GL do CL.

Post autor: grg474 » pt mar 29, 2013 13:48

piotrpotrzebny pisze:A co jesli chodzi o fabryczny alarm?
to samo jak wyżej


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
piotrpotrzebny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 10:31
Lokalizacja: Doncaster UK
Kontakt:

Przekladka wnetrza I wyposazenia z GL do CL.

Post autor: piotrpotrzebny » pt mar 29, 2013 17:30

Ok. Dzieki. Zycz mi zatem powodzenia. Pierwszy raz bede sciagal deske I bawil sie z wiazka...
Pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości