golf mk3 problem z klimatyzacja

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Lucasso
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr maja 26, 2010 11:14
Lokalizacja: Chojnów

golf mk3 problem z klimatyzacja

Post autor: Lucasso » pt mar 08, 2013 19:44

dzis pierwszy raz w tym roku chcialem sprawdzic klimatyzację (jeszcze w tamtym roku działała), przycisk obiegu wewnętrznego podswietla sie przy przycisnieciu i odrazu przycisnąłem ac, ale nie podswietlil sie to jest rownoznaczne ze cala instalacja sie nie właczyla, sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie cale, doglebnie problemu nie sprawdzalem, bo chcialem zaczerpnąc waszej opini, czy to jest wina włacznika, czy raczej czeka mnie niezly wydatek, z góry dzieki



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

golf mk3 problem z klimatyzacja

Post autor: Paweł Marek » sob mar 09, 2013 08:45

nie bardzo można być na razie pewnym ale najcześciej przyczyną jest brak czynnika, za niskie ciśnienie w układzie i jest czujnik ktory w tej sytuacji nie pozwoli włączyc się klimie. I pytania w jakiej temperaturze sprawdzałaeś bo poniżej 3-5 stopni też się nie włączy. Tematów o klimie jest sporo poszukaj albo jedź do serwisu, unikaj serwisów gdzie tylko umieją "nabijać" klimę ale nie potrafią diagnozować ani naprawiac usterek.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości