B5FL Kontrolki

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
slowmen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw cze 03, 2010 14:50
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

B5FL Kontrolki

Post autor: slowmen » pt mar 08, 2013 14:53

witam, co to oznacza , ze przy odpalaniu silnika zapalają się i pojawia się sygnał dzwiękowy ABS, ASR, RĘCZNY i coś jeszcze, po chwili gasna przestaja piszczec i jest ok ... prosze o pomoc


Obrazek

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

B5FL Kontrolki

Post autor: Mavrick » pt mar 08, 2013 16:48

Kolego podepnij go pod kompa i zobacz co go boli...zapewne beda jakies logi.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

B5FL Kontrolki

Post autor: Qto » pt mar 08, 2013 18:12

Nie wiem czy komp coś pokaże...u mnie przy takim samym objawie zero błędów. Tyle, że u mnie zdarzało się tak tylko przy temperaturach poniżej -15*C i tylko zaraz po ruszeniu z miejsca zimnym autem...objawy znikały po przejechaniu kilkuset metrów... Przed tą zimą postanowiłem wymienić płyn i sprawdzić jak będzie...problem się nie pojawił, ale też nie było specjalnie dużych mrozów więc nie mam pewności czy wymiana płynu pomogła. Jednak kilka osób potwierdziło, że po wymianie płynu hamulcowego podobne problemy zniknęły.



grzesiek86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 16, 2011 18:51

B5FL Kontrolki

Post autor: grzesiek86 » pn mar 11, 2013 11:46

Witam.podepne sie pod temat.od pewnego czasu mam podobnie.przy przekreceniu stacyjki nie gasna abs i asr.po odpaleniu gasna.ale zdaza sie ze po przekreceniu stacyjki wlacza sie tez imo i niema jak odpalic.dopiero po kilku krotnym przekreceniu stacyjki problem znika.vag nic nie wykryl poza slabym sygnalem z kluczyka ale na innym tez sytuacje sie pojawiaja.dodam ze ostatnio wydaje mi sie ze mam slabsze hamulce.mial ktos cos podobnego?pozdro



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

B5FL Kontrolki

Post autor: Qto » pn mar 11, 2013 12:19

grzesiek86, nie wiem czy ten problem jest podobny...tzn na pewno nie jest podobny
grzesiek86 pisze:przy przekreceniu stacyjki nie gasna abs i asr.po odpaleniu gasna
spadek napięcia, słaby akumulator
co do immo...rozbierz plastiki pod kierownicą i obadaj okablowanie przy pętli immo
grzesiek86 pisze:ostatnio wydaje mi sie ze mam slabsze hamulce
na pewno nie ma to związku z powyższymi...tym bardziej że Ci się wydaje



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości