Migacz prawy

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GutekMK2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 29, 2013 22:32

Migacz prawy

Post autor: GutekMK2 » pt mar 01, 2013 23:21

Siemcia,mam problem przy włączeniu prawego migacza jest jakieś spięcie mi migacz miga 4 razy szybciej,gdzie moge znaleśc problem,może to być spalona żarówka? :chytry:



Awatar użytkownika
karoldg
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz lip 26, 2009 17:35
Lokalizacja: Kuźnica Piaskowa

Migacz prawy

Post autor: karoldg » pt mar 01, 2013 23:30

oczywiście że żarówka albo gdzieś styku nie ma tak właśnie sygnalizuje spaloną żarówke



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Migacz prawy

Post autor: Zico63b » pt mar 01, 2013 23:31

GutekMK2 pisze:może to być spalona żarówka? :chytry:
No, wiesz Kolego, w drzwiach po lewej stronie od lewego łokcia masz klamkę od drzwi. Należy ją pociągnąć, wysiąść i obejść pojazd dookoła - sprawdzając co świeci... :bigok:
Gdy Kolega włączy światła AWARYJNE, znów obejdzie Kolega samochód, zwracając szczególną uwagę na jednakowość świecenia wszystkich żarówek; czy aby któraś ze stron lub pojedyncza żarówka nie świeci wyraźnie słabiej? Tam należy szukać przyczyny.



Awatar użytkownika
GutekMK2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 29, 2013 22:32

Re: Migacz prawy

Post autor: GutekMK2 » sob mar 02, 2013 23:34

Zico63b pisze:
GutekMK2 pisze:może to być spalona żarówka? :chytry:
No, wiesz Kolego, w drzwiach po lewej stronie od lewego łokcia masz klamkę od drzwi. Należy ją pociągnąć, wysiąść i obejść pojazd dookoła - sprawdzając co świeci... :bigok:
Gdy Kolega włączy światła AWARYJNE, znów obejdzie Kolega samochód, zwracając szczególną uwagę na jednakowość świecenia wszystkich żarówek; czy aby któraś ze stron lub pojedyncza żarówka nie świeci wyraźnie słabiej? Tam należy szukać przyczyny.
Kolego zrobiłem tak ze 2 razy,i twoja uwaga jest zbyteczna :goof: wszystko świeci normalnie,jedyne co to poświetlenie tylnej rejestracji jest jakieś dziwne :bigok:



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Migacz prawy

Post autor: Zico63b » ndz mar 03, 2013 01:17

No bo Kolega pytał czy może być spalona żarówka a przy oględzinach widać by było czy świeci, czy nie - stąd ta drobna uszczypliwość.
Czy tak samo się dzieje i przy RÓWNOCZESNYM włączeniu innego światła (pozycyjnego czy STOP)? Czy nie żarzą przy okazji inne lampy? Bo to by wskazywało brak masy, częsty w Volkswagenach.



Awatar użytkownika
GutekMK2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 29, 2013 22:32

Migacz prawy

Post autor: GutekMK2 » ndz mar 03, 2013 10:55

Dzisiaj nad ranem zauważyłem,że nie pali mi się jedna żarówka podświetlenia rejestracji,czyli to pewnie to :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości