podłączanie halogenów

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Wlosek_pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 12, 2012 11:38

podłączanie halogenów

Post autor: Wlosek_pl » śr gru 19, 2012 00:49

Witam, kupiłem halogeny w zderzaku do Bory, i mam pytanie czy mogę zastosować jako przełącznik do włączenia halogenów główny sterownik światłami. (przekręcam na mijania i wyciągam przełącznik 1 raz )



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

podłączanie halogenów

Post autor: Qto » śr gru 19, 2012 01:06

Wlosek_pl pisze:przekręcam na mijania i wyciągam przełącznik 1 raz )
pod warunkiem, że masz włącznik który wyciąga się na dwa razy... pierwszy raz załącza przednie halogeny, druga raz tylne przeciwmgielne. Na "zwykłym włączniku" przód będzie się zapalał razem z tyłem - nie może tak być



Wlosek_pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 12, 2012 11:38

Re: podłączanie halogenów

Post autor: Wlosek_pl » śr gru 19, 2012 11:39

Tak, mam wyciągany na 2 razy na drugim stopniu włącza się z tyłu przeciwmgielne. A na pierwszym stopniu zapala się zamiast czerwonego podświetlenia zielone na włączniku (na pulpicie zapala się kontrolka dopiero na drugim stopniu gdy jest włączone z tyłu przeciwmgłowe).
W takim przypadku muszę przeciągnąć nowy kabel od halogenów do bezpieczników i z nich do "włącznika głównego"?.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

podłączanie halogenów

Post autor: Qto » śr gru 19, 2012 12:09

Wlosek_pl, a przejrzałeś cały temat ? Zobacz moje posty w tym temacie...trafisz na link z opisem podłączenia :bajer:



vwtdi90

Re: podłączanie halogenów

Post autor: vwtdi90 » śr gru 19, 2012 19:12

jurrob pisze:http://allegro.pl/vw-golf-4-iv-halogeny ... 61731.html

Witam szanowne grono, interesuje mnie montaż tych halogenów w 1.9TDI MK IV Variant Czy ktoś właśnie do Diesla je zakładał, nie pytam o elektrykę tylko bardziej o montaż w zderzak, bo wiem od QTO że w prawej kratce idzie jakiś wąż do intercooler`a

Pozdrawiam
Producent pisze ,ze trzeba jakąś blaszkę podgiąć ale nie wiem jaka ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości