Problem z szyberdachem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bszosa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pn gru 21, 2009 22:50
Lokalizacja: NGI/GD
Kontakt:

Problem z szyberdachem

Post autor: bszosa » czw gru 13, 2012 12:46

Witam, mam pewien problem. Mój szyberdach działał normalnie i zawsze jak był uchylony do góry to zamykał się przy zamykaniu auta z pilota. Pewnego dnia gdy był zamknięty i zamknąłem auto szyberdach po prostu się otworzył. Od tamtego momentu szyber tylko się otwiera, nie ważne czy przycisk jest w dół czy w górę to tylko otwiera. Tak samo gdy przycisk jest w tył lub przód to tez tylko otwiera. Lecz gdy szyber już się otworzy i trzymam przycisk bo go zamknąć to słychać jakieś pyknięcia, coś jakby dostawał błędne sygnały. Imbusem wszystko chodzi leciutko i bez problemów. Czym może być to spowodowane?


ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z szyberdachem

Post autor: Paweł Marek » czw gru 13, 2012 20:46

coś schrzaniło sie przy elektronice silniczka, sa tam styczniki kondesatory itp. Najłatwiej podmienić inny silnik na próbę niedużo kosztuje albo umówic się na pozyczenie. Uszkodzeinie włącznika też możliwe ale mniej prawdopodobne. Można na płytkę silnika popatrzec może coś bedzie gołym okiem widać.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
bszosa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: pn gru 21, 2009 22:50
Lokalizacja: NGI/GD
Kontakt:

Problem z szyberdachem

Post autor: bszosa » czw gru 13, 2012 21:12

Właśnie chciałem kupić po prostu nowy silniczek. Tylko chciałem się upewnić czy to elektryka silniczka czy może co innego. Tak więc spróbuje podmienić i zobaczymy.


ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości