Kostka pinowa do lusterek

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kospar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 22:30

Kostka pinowa do lusterek

Post autor: Kospar » ndz lis 25, 2012 22:47

Witam

Kupiłem lusteka M3/K6 z ledowymi migaczami mam 3 pytania:

1. Do lusterek nie było kostki pinowej mam wiec czy muszę wymontować ja z innych lusterek(za bardzo nie chce mi się jeździć po szrotach)? czy tez dostane je w jakiejś hurtowni elektrycznej bądź tez najbliższym salonie skody/wv ?

2. Skąd mam pociągnąć sygnał do migaczy(najlepszy i najszybszy sposób) i gdzie najlepiej podpiąć według was masę ?

3. Czytałem o tych lusterkach ze przy niektórych samochodach potrzebny jest przekaźnik czy tez muszę go zakupić czy nie ma potrzeby ? a jeżeli tak to jaki ?

Dzięki za wszystkie porady a jeżeli chcecie krytykować to zostawcie to dla siebie.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Kostka pinowa do lusterek

Post autor: guziolek » pn lis 26, 2012 18:46

Schematu nie miałeś? Wątpliwa sprawa, że ktoś tak bez patrzenia, z du.. znaczy z głowy zgadnie jakie i ile kabli masz w tym lusterku i który za co odpowiada oraz gdzie go podłączyć :kac:



Awatar użytkownika
Kospar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 22:30

Kostka pinowa do lusterek

Post autor: Kospar » pn lis 26, 2012 20:42

schemat mam jaki przewód za co odpowiada ale bardziej mi chodzi o to zeby nie odcinac kostki od starego lusterka tylko kupic nowa(na szrcie tez nie sprzedaja samej tej kostki tylko cale lusterka wiec na co mi kolejne...). Z podłączeniem lusterka nie ma problemu tylko pytanie czy kierunki mam pociągnąc z błotnika czy tez moge gdzieś koło bezpieczników się wpiąć ?
i czy potrzebny mi jest przekaźnik dodatkowo do sterowania lusterkami czy też nie, jak tak to jaki ?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Kostka pinowa do lusterek

Post autor: Qto » pn lis 26, 2012 21:45

Kospar pisze:czy potrzebny mi jest przekaźnik dodatkowo do sterowania lusterkami czy też nie, jak tak to jaki ?
Kospar pisze:Z podłączeniem lusterka nie ma problemu
no to albo masz problem albo nie...my nie wiemy coś kupił i co z tym zrobić, ale przekaźnik to raczej potrzebny nie jest, pewnie wystarczy wpiąć się w oryginalną wiązkę i dodatkowo kabelki na kierunki pociągnąć



Awatar użytkownika
Kospar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 22:30

Kostka pinowa do lusterek

Post autor: Kospar » pn lis 26, 2012 22:00

zakupiłem oto takie cudo http://allegro.pl/lusterka-k6-elektr-po ... 07894.html
instrukcja była do nich taka
Obrazek

Problem to pisze jaki mam potrzebowałbym kostkę ze względu na to ze jakbym chciał kiedyś rozbierać boczki całe do samej blachy to by wystarczyło je odpiąć, a gdybym poszedł na łatwiznę i lutował przewody bezpośrednio to bym za każdym razem musiał wycinać wiązkę a i dodam ze w starych lusterkach nie mam podgrzewania ale to tam mały problem.
Jeżeli chodzi o kierunki to chyba tak jak ja napisałem i ty ze jest jedynie opcja pociągnąć z migaczy bocznych.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości