GTTDI Brak zalonu nie pali nic sie nie dzieje

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Krzyś 16v
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: śr paź 13, 2004 12:12
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

GTTDI Brak zalonu nie pali nic sie nie dzieje

Post autor: Krzyś 16v » pn lip 23, 2012 10:53

Witam mam maly problem mk5 gttdi nie reaguje na przkrecenie kluczyka jedynie ci sie odpala to radio (nie ori), wycieraczki swiatla alarm dzialaja ale zegary nie ruszaja, tak samo jak nie idzie podpiac go pod skaner nie wykrywa zasilania.... wiec przelecialem wszystkie bezpieczniki i wszystko ok jak przekrece kluczyk na rozruch to slychac przekaznik odciazeniowy ze pracuje... wiec stacyjka cos tam podaje.... macie moze jakies sugestie???



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8845
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

GTTDI Brak zalonu nie pali nic sie nie dzieje

Post autor: marcin7x5 » wt lip 24, 2012 15:24

Ja przyjrzałbym się kostce stacyjki.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

GTTDI Brak zalonu nie pali nic sie nie dzieje

Post autor: doggie » wt lip 24, 2012 15:36

ECU sprawdzone?



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

GTTDI Brak zalonu nie pali nic sie nie dzieje

Post autor: PinkFloyd » wt lip 24, 2012 15:44

ostatnio miałem taki problem w fabi II wszystko działa oprócz zegarów, pomogło wgranie nowego softu, a vag łaczy sie z zegarami? Podjedz do nich jak jestes ze Szczecina http://www.carserwis.szczecin.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; kolega miał problem z zalanym kompem i mu naprawili przez wymiane elementów i wgranie nowego softu a nie zakładanie nowego kompa. Dobrze znaja sie na elektronice grupy VAG



JackGTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: czw sie 19, 2010 16:15
Lokalizacja: Horsens

Golf IV Brak zalonu nie pali nic sie nie dzieje

Post autor: JackGTI » sob lis 17, 2012 16:45

witam

odswierzam temat gdyz mam bardzo podobny problem

otoz przez kilka dni robilismy modyfikacje mechaniczne mojego 1.8T dolot i wydech. Wszystko bylo rozebrane do praktycznie golego slupka i zalozony nowy customowy osprzet na turbo k04.

Po zlozeniu siadam za kieronica odpalam i zegary nie reaguja. Samochod odpala na 1 s co wskazuje na immobilizer. Potem krece i krece i nic. Zegary martwe - nie dzialja ani obrotomierz ani wskaznik paliwa ani lampki. Jedynie lapmka od ladowania sie pali.

NIe lacze tej awari jakos specjalnie z modyfikacjami ale nie wykluczma.

Podpinalem VAGa ale sie nie komunikuje ze sterwonikiem - prawdopodobnie bo immo wylacza zaplon ktory jest potrzebny do komunikowania.

Panowie co moze byc przyczyna tej awarii?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości