Pobór prądu przez światła STOP

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

darek1975
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob maja 05, 2012 19:12

Pobór prądu przez światła STOP

Post autor: darek1975 » śr wrz 12, 2012 20:07

Cos pobieralo mi w moim golfie 4 tdi 90km prad.Po 2 dniach postoju akumulator do ladownia.Po podpieciu pod miernik i probie bezpiecznikowej okazalo sie ze pobieraja swiatla STOPu. Swiatla dzialaja normalnie ,przynajmiej swieca sie kiedy trzeba.Natomiast pali mi sie kontrolka od recznego.I mam takie pytanie czy uklad(elektryczny) recznego jest spiety z noznym hamulcem i czy to reczny moz ewplywac na ta usterke.Czy czujniki moga robic takie zwarcie zeby tyle pradu pobierac? (na mierniku 0.17) Prosilbym o jakies naprowadzenie w jakim kierunku szukac usterki.



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8847
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Pobór prądu przez światła STOP

Post autor: marcin7x5 » czw wrz 13, 2012 13:27

Kontrolka od ręcznego to sygnalizuje tylko, że dźwignia ręcznego jest podniesiona i ew niski poziom płynu hamulcowego. Sprawdź czy takiego poboru prądu nie wywołuje radio/panel.



darek1975
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob maja 05, 2012 19:12

Pobór prądu przez światła STOP

Post autor: darek1975 » pt wrz 14, 2012 19:30

Problem rozwiazany.Ktos ,nie wiem w jakim celu,chyba tylko po to aby na awarie na warsztat znow zajzec ,polaczyl ze soba dwa kable przy czujniku przy pedale hamulca.Po odlaczeniu tego kawalka kabla laczacego dwa inne zadnych zmian poza spadkiem poboru pradu nie zauwazylem,wiec nie mam pojacie czemu to mialo sluzyc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości