Centralny zamek - ustawienie

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

matt67
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 22, 2012 08:37

Centralny zamek - ustawienie

Post autor: matt67 » pn sie 20, 2012 20:33

Witam Wszystkich.

Dodam na początku że nie posiadam pilota do centralnego więc jest tylko z kluczyka. Problem tkwi w tym że gdy przekręcam kluczyk w pozycje zamknięcia drzwi zamyka mi tylko przednie drzwi, za drugim razem zamyka mi tylne a za trzecim razem aktywuje alarm. Na początku działało poprawnie, raz przekręciłem kluczyk i wszystko się zamykało i aktywował się alarm, od jakiegoś czasu dzieje się tak jak opisałem.

Pytanie czy można to jakoś ustawić z pozycji kluczyka ?

Pozdrawiam i dziękuje za podpowiedzi.



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Centralny zamek - ustawienie

Post autor: poolak2006 » pn sie 20, 2012 21:22

centralny ori ? nie ma problemów z oświetleniem wnętrza ? jak zamykasz od środka wszystko jest ok?



matt67
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 22, 2012 08:37

Re: Centralny zamek - ustawienie

Post autor: matt67 » pn sie 20, 2012 21:40

poolak2006 pisze:centralny ori ? nie ma problemów z oświetleniem wnętrza ? jak zamykasz od środka wszystko jest ok?
To tak:

Centralny ori to chyba chodzi o oryginalny jak dobrze zczaiłem. To tak zakładam że jest on od zakupu auta bo nawet są na nim jakieś naklejki z VW itp.

Nie, nie mam problemów z oświetleniem wnętrza za każdym razem wszystko się zapala elegancko. Chociaż dodam że ostatnio to lampka w drzwiach kierowcy czasem jest a czasem jej nie ma ale zamek chodzi zawsze i nie ma to wpływu że np jak nie świeci żarówka w drzwiach to centralny coś świruje.


Od środka czy wszystko jest ok to nie powiem bo nie mam jak zamknąć od środka. Nie działa mi a zarazem w wtyce którą się wpina do całego sterowania szybami i co jest otwieranie/zamykanie drzwi nie mam pinu odpowiedzialnego za zamykanie, co z kolei mnie dziwi bo do otwierania jest i otwieranie działa poprawnie.



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Centralny zamek - ustawienie

Post autor: Waqa » pn sie 20, 2012 22:23

zawsze jak świruje centralny winny okazuje sie zamek. mikro lub zimne luty.



matt67
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 22, 2012 08:37

Centralny zamek - ustawienie

Post autor: matt67 » wt sie 21, 2012 07:42

No tak z tego co mi wiadomo to każdy przypadek wariowania centralnego to są mikrostyki lub luty ale mój nie wariuje... Zamek chodzi normalnie nie ma że nie zamyka którychś drzwi czy tam znowu się otwierają po jakimś czasie. Jak zamkne to drzwi są zamknięte, jak otworze to wszystkie się otwierają tyle że chodzi mi o ustawienie żeby gdy przekręce kluczyk to drzwi się zamykają wszystkie a nie taki głupi sposób raz przekręcisz sam przód drugi raz sam tył a trzeci raz alarm.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości