od czego jest ten urwany kabel ?

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

korzen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 04, 2012 16:58

od czego jest ten urwany kabel ?

Post autor: korzen » sob sie 04, 2012 17:08

witam czy ktos moze mi powiedziec od czego jest ta wtyczka/ urwany kabel?ObrazekObrazek silnik to 1.9 agr



Awatar użytkownika
paffciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: pn sie 24, 2009 04:31
Lokalizacja: TSK, Bliżyn
Kontakt:

od czego jest ten urwany kabel ?

Post autor: paffciu » sob sie 04, 2012 21:29

sprawdź czy to nie jest kabelek od czujnika biegu wstecznego, bo jeśli dobrze widzę to ta kostka od której jest oderwany, jest wpięta w okolicy skrzyni biegów. Jak wrzucisz wsteczny bieg, to zobaczysz czy ci świeci czy nie. jeśli nie to masz przyczynę
Ostatnio zmieniony sob sie 04, 2012 21:56 przez paffciu, łącznie zmieniany 1 raz.


Thanks from the mountains;-)
Obrazek
Mój Golf: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=462252

Awatar użytkownika
sobota1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob lut 06, 2010 15:02
Lokalizacja: szczecin

od czego jest ten urwany kabel ?

Post autor: sobota1 » sob sie 04, 2012 21:43

potwierdzam....jak wlaczysz wsteczny to sprawdz czy dzialaja ci lapki cofania... jak nie to polacz te kable i sie sam przekonasz ...najlepiej polutowac te styki i w koszulke termo dla zabezpieczenia :bigok:


Obrazek
viewtopic.php?f=88&t=316791" onclick="window.open(this.href);return false; moj strażak variat:)
http://vag-grupa.pl/viewtopic.php?t=37" onclick="window.open(this.href);return false;

korzen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 04, 2012 16:58

od czego jest ten urwany kabel ?

Post autor: korzen » ndz sie 05, 2012 09:49

dzieki za odpowiedz czuje ze to bedzie to gdyz nie dziala lampka wstecznego a sam sie nie znam za bardzo nie dawno go kupilem i mam tyle pytan a tak mało czasu ; p jesten nowy jesli chodzi o forum itp
i nie wiem czy powinienem tu to pisac moze mnie nie usuna, ale tez mam zagadke z wentylatorami od chlodnicy i klimatyzacji wgl sie nie zalaczaja nawet gdy silnik osiagnie tmp climatronik podaje tylko cieple powietrze jak daje na low to to dziala tylko jak nadmuch mam tez pasata b5 tam jak zalacze kilme to lep urywa nie wiem czy to czujnik czy co



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

od czego jest ten urwany kabel ?

Post autor: Shmatan » ndz sie 05, 2012 10:12

korzen, podepnij się pod vag'a i sprawdź błędy - może być czujnik, może nie być czynnika w układzie



korzen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 04, 2012 16:58

od czego jest ten urwany kabel ?

Post autor: korzen » ndz sie 05, 2012 12:34

tak zrobie bylem niedawno u kolegi i mowil ze jakis czujnik pokazuje -44c tylko zupelnie o tym zapomnialem sprawdzze to



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości