Zasilanie po stacyjce gdzie szukać ?

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Zasilanie po stacyjce gdzie szukać ?

Post autor: skaktus » wt sty 18, 2011 16:12

Diody masz w barwach od około 3 000 do 8 000. Zazwyczaj wystarczy kupić - zimną i zmiana barwy jest niedostrzegalna...



czaja86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 20:57

Zasilanie po stacyjce gdzie szukać ?

Post autor: czaja86 » czw lip 12, 2012 22:43

Panowie szukam + po stacyjce w moim GTI z 2002r. Zmieniłem radio na inne niż oryginalne ale we wtyczce z oryginału nie było + ze stacyjki tylko dwa stałe + czytałem że na szynie can nie ma w radiu + po stacyjce tylko can steruje tym wszystkim. Skąd najlepiej wziąć zasilanie żeby na wszelki wypadek radio nie rozładowało akumulatora??



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Zasilanie po stacyjce gdzie szukać ?

Post autor: guziolek » pt lip 13, 2012 16:20

czaja86, tutaj pod kierownicą odkręcasz 6 wkrętów, ściągasz dekiel i masz plus po stacyjce
Obrazek



czaja86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 20:57

Zasilanie po stacyjce gdzie szukać ?

Post autor: czaja86 » ndz lip 15, 2012 12:56

Radio zasilone i wsio jest ok. Tylko pod zdjęciu tej osłony zauważyłem jakiś cienki czerwony kabelek który idzie z tego zacisku zółtego i dalej nie wiem gdzie on jest bo jest urwany. Orientuje się ktoś gdzie go podpiąć. Dodatkowo jest jeszcze jakiś fioletowy kabelek urwany który idzie od strony konsoli jak by ktoś podał mi gdzie te kabelki podpiąć to by było super.



czaja86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 20:57

Zasilanie po stacyjce gdzie szukać ?

Post autor: czaja86 » pt lip 27, 2012 17:01

Takie pytano czy jest ok jak mam zasilone radio z tego żółtego zacisku i po wyłączeniu zapłonu radio od razu gaśnie?? Nie powinno być tak że po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio gaśnie ??

guziolek powiedz mi gdzie jest podłączony ten czerwony cienki kabelek z pod zacisku żółtego i ten czarny co wychodzi z boku z tego foto co wkleiłeś??



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Zasilanie po stacyjce gdzie szukać ?

Post autor: Qto » pt lip 27, 2012 19:47

czaja86 pisze:Takie pytano czy jest ok jak mam zasilone radio z tego żółtego zacisku i po wyłączeniu zapłonu radio od razu gaśnie?
jak masz z żółtego złącza to normalne że radio zgaśnie po wyłączeniu zapłonu...to jest zasilanie po zapłonie
żeby gasło po wyjęciu kluczyka to trzeba podłączyć pod stacyjkę (styk S), musi być sprawny ten styk



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: Zasilanie po stacyjce gdzie szukać ?

Post autor: guziolek » pt lip 27, 2012 19:53

czaja86 pisze: guziolek powiedz mi gdzie jest podłączony ten czerwony cienki kabelek z pod zacisku żółtego i ten czarny co wychodzi z boku z tego foto co wkleiłeś??
Światła do jazdy dziennej :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości