Nokia dsp i radio JVC

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

Nokia dsp i radio JVC

Post autor: VWfrymar » czw kwie 19, 2012 22:32

Witam, otóż kupiłem sobie Golfa Mk3 XX Jahre w którym zainstalowany jest zestaw grający Nokii z subem i korektorem, i tu pojawił sie problem bo postanowiłem podłączyć swoje radyjko JVC no i gdzieś tam na forum wyczytałem jak to podłączyć żeby grało no i tak zrobiłem, no ale pojawił sie problem bo jak zwiększam głośność to przerywa radio (tak jak by zwarcie się robiło) i jak stoje jest dobrze ale gdy jade słychać w głośnikach takie pstrykanie (też jak by się zwarcie robiło) instalacje mam podłączoną jak na zdjęciu, proszę o pomoc co i jak podłączyć zeby nie było tego problemu co mam teraz. Obrazek


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Nokia dsp i radio JVC

Post autor: Haki » czw kwie 19, 2012 23:50

Nie wiem jak tam jest ...ale może to tzw GALA ... zwiększanie głośności automatycznie - gdy się przyspiesza ... ale Twój JVC tego nie ma ....
Może ten procek DSP wysyła jakieś sygnały .... Sprawdzałeś jak to się zachowuje np na ORI radiu VW ?


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

Nokia dsp i radio JVC

Post autor: VWfrymar » czw kwie 19, 2012 23:59

Maiłem ori gamma grało normalnie wszystko... A chce włożyć JVC ze względu na płyty i większą moc wyjściową, Gamma też dobrze gra ale za słabe trochę i niestety kaseciak.


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Nokia dsp i radio JVC

Post autor: skaktus » pt kwie 20, 2012 17:34

Błąd jest w twoim podłączeniu. Podłączyłeś pewnie przewody z wyjść na głośniki do sygnału idącego do DSP. DPS ma własny wzmacniacz i nie potrzebuje tego z radia.

Masz podłączyć same przewody sygnałowe z JVC - czincze do DSP a nie kable głośnikowe, o ile już czegoś nie uszkodziłeś.



Awatar użytkownika
kamilsdz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 680
Rejestracja: pn sty 10, 2011 15:23
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nokia dsp i radio JVC

Post autor: kamilsdz » pt kwie 20, 2012 19:43

Podłącz mase z 3kostki do jednego z głośników i będzie po problemie na 100%. Miałem tak samo



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 111 gości