Wszystkie szyby nie działają

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Ciastek90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn maja 02, 2011 17:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Wszystkie szyby nie działają

Post autor: Ciastek90 » pt kwie 06, 2012 16:37

Witam
otóż w środę zorientowałem się iż żadna szyba mi sie nie opuszcza, ani w jakikolwiek sposób nie reaguje na przyciski (nie ważne czy to przyciski panelu kierowcy czy też przy drzwiach, czy też z kluczyka) jedyną reakcja jest cykanie w drzwiach. poza tym sprawdzałem Vagiem moduł komfortu, i nie posiada on żadnych błędów, tak samo sprawdziłem bloki pomiarowe panelu kierowcy i pozostałych drzwi i wszystkie są poprawne, tak samo sprawdzałem bezpieczniki i nie mam żadnego spalonego ( tak wogólę to który bezpiecznik odpowiada za szybki??), dodam dodatkowo iż we wtorek otwierałem przednie szyby normalnie, a w poniedziałek używałem domykania szyb kluczykiem w lewych drzwiach. Golfik jest z 2001roku

P.S. akumulator odłączyłem wczoraj na jakieś pół godziny i nic to nie dało



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Wszystkie szyby nie działają

Post autor: grg474 » pt kwie 06, 2012 21:07

weź miernik i sprawdź czy na bezpiecznikach 37 i 38 jest napiecie


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Ciastek90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn maja 02, 2011 17:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Wszystkie szyby nie działają

Post autor: Ciastek90 » sob kwie 07, 2012 09:29

i problem rozwiązany :) przepalił sie bezpiecznik "C" w skrzynce przekaźników ;) o którym nawet nie wiedziałem. dopiero jak znalazłem te schematy http://www.dubi.net/auto/Instalacja_GOLF_IV.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; o nim sie dowiedziałem :) jest to bezpiecznik podnośników szyb. jest jeszcze drugi osobny "E" na szyby tylne tylko



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości