immobilizer

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

immobilizer

Post autor: grg474 » ndz sty 29, 2012 12:03

Steryd pisze:Jakie czynnosci jeszcze wykonac zeby sprawdzic co moze nie grac?
sprawdź klemy a w szczególności punkt masowy idący od klemy masy pod akumulator (pod aku jest mocowanie masy)
jaką masz syrenę alarmu - w formie syrenki czy klaksonu jak normalny klakson w golfie - jak syrenka - to może ona pobierać za dużo prądu (śmierć aku w syrence - ciągle pobiera prąd z oryginalnego aku - spotkałem taką sytuację 3 razy)


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Steryd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: czw maja 27, 2010 20:21
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

immobilizer

Post autor: Steryd » ndz sty 29, 2012 12:20

Immobiliser mam w kluczyku, alarm jest dolozony z pilota. Alarm mam w formie syrenki. Probowalismy na kable odpalic, ale nie pomoglo. Ciezko kreci, wskazowki licznika drza, a alarmu nie idzie rozbroic. Moze problem jest w samym alarmie? Jesli podladuje akumulator ze 2 godziny, to powinien miec na tyle sily zeby rozbroic owy alarm?


Sprzedam kierownicę czteroramienną MK4 z poduszką - 100zl z gratisową wysyłką

inziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2011 19:48

immobilizer

Post autor: inziu » pn sty 30, 2012 00:53

Też miałem kiedyś taki problem z drżeniem zegarów, zegar się restartował , kasował przebieg dzienny. Nie wiem od czego to zależy ale zauważyłem to przy założeniu anteny od radia. Po odpięciu wszystko zaczęło chodzić bez problemów (akumulator mam stary, samochód stał teraz na mrozie przez 3 dni to już trochę ciężko mu było załapać)



Awatar użytkownika
Steryd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: czw maja 27, 2010 20:21
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

immobilizer

Post autor: Steryd » pn sty 30, 2012 20:15

Nowy akumulator zamontowany. SIlnik kreci jak szalony, roznica w rozruchu kolosalne, ale dalej nie moge rozbroic/uzbroic auta pilotem, a co za tym idzie jest odciety zaplon i nie moge odpalic. Czy mozna sprobowac jakos "zresetowac" alarm? Moze VAGa podlaczyc i poszukac przyczyny? Mam gdzies tez instrukcje od alarmu, ale musze ja odkopac. Moze tam jakas pomocna literatura na mnie czeka?


Sprzedam kierownicę czteroramienną MK4 z poduszką - 100zl z gratisową wysyłką

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości