problem z predkosciomierzem-zaklamuje

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP


Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

problem z predkosciomierzem-zaklamuje

Post autor: Qto » pn sty 16, 2012 15:34

koldan pisze:mowil ze to jest ciezka sprawa
eee tam
koldan pisze:moze z tym kodowaniem pojechac do serwisu volskvagena?
tu różnie bywa...albo zapłacisz tyle e pożałujesz takiej wycieczki, albo coś wymyślą żeby tego nie robić - ale spróbować możesz
Jakbyś napisał skąd jesteś może już dawno ktoś by zaproponował pomoc :bajer: Na grupie regionalnej też warto popytać/poszukać
Cyferki które trzeba zmienić są widoczne na fotce niżej..."01141" zmienaimy w "07 - kodowanie". Interesuje Cię tylko ostatnia cyfra
Obrazek



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

problem z predkosciomierzem-zaklamuje

Post autor: grg474 » pn sty 16, 2012 17:12

koldan pisze:wlasnie wracam od mechanika i nie jest za dobrze;/ a wiec tak: ten kod skladal sie tylko z 4 cyferek, (0506 czy jakos podobnie) powiedzialem mu zeby dodal ostania "1" to mowil ze nie mozna zmienic tego kodu bo jest jakas odmowa czy cos ;|
zmień mechanika


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

koldan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sty 08, 2012 10:00

Re: problem z predkosciomierzem-zaklamuje

Post autor: koldan » pn sty 16, 2012 18:22

[/quote]
zmień mechanika[/quote]
bylem dzisiaj u 3 mechanikow. 1 powiedzial jw. Drugi ze nigdy tego nie robil, a trzeci (elektro-mechanik) ze nie ma nigdziue w kompie opcji licznika i nic sie tam nie zmieni. powiedzial ze mam do niego jechac jutro i bedzie kombinowac. Mieszkam w Solcu Kuj. blisko mam tez do bydgoszczy lub torunia jakby ktos znal kgos kto mi na 100% pomoze to bylo by milo;) pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości