licznik

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tyskiv6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 23, 2011 18:26

licznik

Post autor: tyskiv6 » pn gru 19, 2011 15:07

Witam chciał bym się dowiedzieć czy był wyprodukowany w ogóle wariant liczników do golfa 4 w którym jest pełne fis bez can z zegarami i wskazówkami sport edition z niebieskim podświetleniem ? Bo nigdzie nie znalazłem takich i nie wiem czy w ogóle takie istnieją . Znalazłem tylko fis bez can z starymi zegarami . Chodzi mi o benzynę .

Jeśli są takie jak napisałem to na nie zapoluje , a jeśli nie to doradźcie mi czy lepiej kupić takie zegary z can i podłaczyć przez can adapter ? Czy jest z tym dużo problemu ? wszystko będzie działać jak należy ? I jeszcze prosił bym o podanie kontaktu lub osoby która by się tego podjęła .

I jeszcze druga sprawa , czy nie łatwiej by było po prostu kupić zegary sport edition bez fis i bez can z niebieskim podświetleniem i zamontować w tym nowy fis ? czy w ogóle jest taka kombinacja bez fis can ale z sport edition ? Jak wtedy będzie wyglądała sprawa instalacji ? Wszystko będzie grało ?

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam tyskiv6



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

licznik

Post autor: grg474 » pn gru 19, 2011 15:17

tyskiv6 pisze:czy był wyprodukowany w ogóle wariant liczników do golfa 4 w którym jest pełne fis bez can z zegarami i wskazówkami sport edition z niebieskim podświetleniem ?
nie
tyskiv6 pisze:a jeśli nie to doradźcie mi czy lepiej kupić takie zegary z can i podłaczyć przez can adapter ?
lepiej sterownik silnika podmień (będziesz bardziej zadowolony) - podaj kod silnika


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

tyskiv6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: śr lis 23, 2011 18:26

Re: licznik

Post autor: tyskiv6 » pn gru 19, 2011 15:32

Kod silnika to AQP , przez can nie będzie żadnych błędów ? I znacie kogoś kto by to wykonał ?
A w ogóle to czy przypadkiem wszystkie mk4 v6 nie posiadają can ? Produkowane są od 99 a can było od 99 nie mylę się ? Mój jest z 2000



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

licznik

Post autor: Qto » pn gru 19, 2011 22:50

a nie sprawdzałeś jaki masz licznik w aucie ??
Teoretycznie powinien być CAN, AQP wychodził od 05.99 (wtedy pojawił się CAN) do 05.00 - ten sam okres produkcji co mój APE a ten ma CAN. Ze schematów też wynika że CAN jest...luknij czy do zielonej wtyczki licznika dochodzą kabelki:
pomarańczowo/czarny do pinu 19 (przy ECU pin 60)...kabelek powinien być też przy sterowniku ABS w pinie 11 lub 19 dla ASR/ESP
pomarańczowo/brązowy do pinu 20 (przy ECU pin 58)...kabelek powinien być też przy sterowniku ABS w pinie 10 lub 20 dla ASR/ESP



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości