bixenon i przekażnik

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Thelesia1987
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 27, 2010 17:46
Lokalizacja: złotów
Kontakt:

bixenon i przekażnik

Post autor: Thelesia1987 » ndz lis 13, 2011 16:31

witam,mój problem polega na tym że padł któryś(znaczy sie pada) przekażnik pod kierą wskrzynce bezpiecznikowej gdyż gdy auto zgasze zaczyna coś tam tykać w skrzynce i wiatrak na chłodnicy się załącza i tak jest prawie cały czas może wie ktoś któey to i ma na sprzedaż :jezor:
wiadomo zima idzie i chciałbym jako tako mieć ciepło w aucie a nie wysiade wróre za 10min i chłodnica wystudzona...gdzieś kiedyś znalazłem patent aby wyżucić niby termostat który jest na wężu po drodze do nagrzewnicy i wstawić rurki i wtedy dostaje nagrzewnica bezpośrednio rozgrzany płyn i lepiej grzeje tylko mam wątpliwości co by nagrzewnica sie nie rozpadła bo wiadomo w korkach to temperatura POTRAFI wzrosnąć do 90stopni
----i mój drugi problem to bixenon znaczy sie żarnik się przepalił(wypalił???) gdy włączam światło to tylko mygnie światłem i się nie świeci....i teraz moje pytanie czy musze kupić cały kompletny żarnik jak tu w aukcji http://allegro.pl/h4-bi-xenon-zarnik-4- ... 78550.html" onclick="window.open(this.href);return false; czy może idzie to rozebrać i kupić sam palnik???
----opisałem byle jak ale myślę że jakotako jasno za pomoc z góry dziekuje, Obrazek


złomek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

bixenon i przekażnik pomocy...

Post autor: skaktus » ndz lis 13, 2011 20:06

1-sprawdzić przekaźnik i cały system z nagrzewnicą
2-Bixenon który masz to kupa - oślepiająca menda. Jeśli palnik nie działa na drugiej przetwornicy to skończył swój żywot, wymiana, jak coś mam takie kupki w niskiej cenie - PM.



Awatar użytkownika
Thelesia1987
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 27, 2010 17:46
Lokalizacja: złotów
Kontakt:

bixenon i przekażnik pomocy...

Post autor: Thelesia1987 » pn lis 14, 2011 19:53

kolego ile bym musiał zapłacić u ciebie za ten bixenon (taki co jeszcze poświeci :chytry: )z przesyłką (list pol. prior. powinien być najtanszy i najpewniejszy)...badziew nie badziew ale świeci duzo lepiej i jak jest dobrze ustawiony to nikogo nie razi...
poszło pw


złomek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

bixenon i przekażnik pomocy...

Post autor: skaktus » wt lis 15, 2011 15:03

Pfff, niestety ale oślepia i to sromotnie...

Żarówka H4 na mijania w reflektorze:

Obrazek

Pseudo bi-xenon H4 na mijania:

Obrazek

Sam widzisz ile światła wyłazi poza linię odcięcia - totalna masakra.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 91 gości