Tulejki rozrusznika

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Q_mac
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 730
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 10:14
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Tulejki rozrusznika

Post autor: Q_mac » sob lis 12, 2011 13:13

Witam

Mam nadzieję, że umieściłem temat w dobrym miejscu. Otóż mam problem z rozrusznikiem w moim mk2 1,6 TD 91r. Krótko mówiąc dogorewa, wymieniłem już wszystko prócz tulejek których właśnie nie mogę nigdzie dostać. Lokalne sklepy milczą (brak towaru na hurtowniach ponoć, lub w ogóle nie wiedzą co to jest). Rozrusznik z przekładnią planetarną, więc pewnie ten nowszy typ. Może ktoś z Was wie, gdzie można takie tulejki kupić (najlepiej w internecie)? W razie potrzeby podam numery rozrusznika



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Tulejki rozrusznika

Post autor: jeryk10 » sob lis 12, 2011 19:31

U nas w pomorskim w sklepach motoryzacyjnych mogą Cie zasypać takimi tulejkami każdego rodzaju koszt do Twojego modelu a jest ich 4 szt 12 zł znam temat bo dużo tego kupuje :-)


Swap instalacji z grupy VAG .

Posiadam schematy elektryczne 1.8 T AUM,AUQ,AGU,APP,BAM,AWT
1.9 TDI ASV,AHF,ALH,AWX,ATD
Posiadam przerobione instalacje od 1,8T AGU,AUM do MK2,MK3
Posiadam na sprzedaż kompletna instalacje do R32

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Tulejki rozrusznika

Post autor: Paweł Marek » sob lis 12, 2011 21:26

Q_mac, no co ty może coś źle pytasz, podjedź do Alfy do Sułkowic


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Q_mac
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 730
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 10:14
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Tulejki rozrusznika

Post autor: Q_mac » ndz lis 13, 2011 03:09

Mam właśnie taki zamiar. Czy źle pytam? Podałem cały rozebrany rozrusznik (elementy z tulejkami sprzedawcom) i albo stwierdzali że to jest niedostępne, albo że nie mogą dopasować. W jednym sklepie nawet zakwestionowali konieczność wymiany (że niby nie są jeszcze wytarte w elipsę to po co wymieniać.. -to mnie załamało). Ale widzę, że kolega niemal po sąsiedzku ;).



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Tulejki rozrusznika

Post autor: bodzio_j » ndz lis 13, 2011 05:25

Q_mac, Daleko nie masz za bardzo, ktoś przy okazji czy coś. Mają chyba wszystko.
http://www.bendiks.krakow.pl/sprzedaz.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;



Q_mac
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 730
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 10:14
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Tulejki rozrusznika

Post autor: Q_mac » czw lis 17, 2011 14:29

Na Alfie również się zawiodłem.. Nieco zrezygnowani, postanowiliśmy z ojcem dać rady sobie sami. Wygrzebaliśmy z zasobów tulejki z silników elektrycznych, tokarka i panewki dorobione pod konkretny wymiar (w końcu ośka też się zużywa) :bigok: Jest spooorooo lepiej, ale i tak prawdopodobnie przekładnia pada (ma moment się lekko przytnie w pewnym punkcie;/) Niemniej nawet na zimnym kręci dosyć ochoczo ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości