Problem z centralnym zamkiem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tebi23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 07, 2011 19:20

Problem z centralnym zamkiem

Post autor: tebi23 » pn lis 07, 2011 19:33

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z centralnym zamkiem. Normalnie sie zabraja ale pompa od centralki caly czas pracuje, i rozladowuje mi akusia. Nie wiem co mam z tym zrobic. Myslalem zeby całkiem odlaczyc centralke ale nie wiem jak. Jak macie jakies pomysły to prosze napiszcie.



Awatar użytkownika
Turboxd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: ndz kwie 18, 2010 19:56
Lokalizacja: Krzeszowice

Problem z centralnym zamkiem

Post autor: Turboxd » pn lis 07, 2011 19:41

jak chce odpiąć to odetnij zasilanie od pompy, a jak Ci się dzieje cos takiego to spróbuj wyczyscic elektronike w pompce, ewentualnie ją przelutować, powinno pomóc, mozesz jeszcze przejżeć kable, ona jest sterowana dwoma masami bodajze, moze którys kabel sie przetarł...



tebi23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 07, 2011 19:20

Problem z centralnym zamkiem

Post autor: tebi23 » pn lis 07, 2011 21:01

ale gdzie znajduje sie ta pompka??



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem z centralnym zamkiem

Post autor: Paweł Marek » pn lis 07, 2011 22:57

w bagażniku po lewej stronie pod tapicerką, w pudełku styropianowym , ale najczęściej tak się dzieje jak wężyki są nieszczelne. Więc wyjmij z pompki wężyk zatkaj króciec palcem i poczekaj czy dalej będzie się włączać, jeśli przestanie szukaj nieszczelności na wężykach słuchając gdzie świszczy, zwykle we wtykach w słupkach.
Jeśli nie przestanie zmień pompkę ze szrotu albo rozbierz ją i próbuj naprawić może wyczyszczenie płytki w pompce pomoże.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości