choinka na liczniku i nie tylko w

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grze693
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:01
Lokalizacja: Zduńska Wola

choinka na liczniku i nie tylko w

Post autor: grze693 » sob paź 22, 2011 21:02

witam autko golf 3 tdi 90km
Problem jest taki
Autko odpala za każdym razem -nie ma problemów
ale jak odpalę i przejadę nie raz 2 km nie raz zaraz na liczniku zapalają się kontrolki na zmianę ręczny ciśnienie alternator wskaźniki raz gasną, raz się zapalają , zapalają się lampki abs i poduch

na dodatek światła mijania przygasają jak sie to dzieje ,wentylator nagrzewnicy tez przygasa asz zarzuci silnikiem tak mi się zdaje

czy to kostka stacyjki autko mam od 6 lat teraz zaczęło się tak dziać (aku podmienione)
Dodam że mam wykonany automat włączania świateł za pomocą 2 diód przy przełączniku wedle porady a forum(ale to mam już chyba z 3 lata)
lądowanie jest ok



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

choinka na liczniku i nie tylko w

Post autor: stonefree » sob paź 22, 2011 22:04

Ja bym posprawdzał masy.



grze693
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:01
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: choinka na liczniku i nie tylko w

Post autor: grze693 » ndz paź 23, 2011 15:21

witam
Problem znaleziony podłączyłem miernik do klem jak zaczyna świrować
napięcie skacze aż do 19v wiec alternator a dokładnie regulator kaput(raz już był regenerowany łożyska itd )
muszę rozebrać i sprawdzić jego stan (jak regenerowali mówili że lichy komutator) go się wymienia czy co z nim zrobić ???

po za tym pociła się pompa wtryskowa pod nastawnikiem teraz wjechałem do garażu i leje się ciurkiem zimno przyszło i stwardniała uszczelka i nie trzyma wo gule



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości