Znikające kierunki

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Hooki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt gru 19, 2008 18:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Znikające kierunki

Post autor: Hooki » śr paź 19, 2011 12:13

Witam Panowie
mam pewien problem z moią golfiną, mianowicie od paru dni mam problem z kierunkowskazami. Raz na jakiś czas poprostu ich nie mam, włanczam prawy lub lewy i nic nie mruka nawet kontrolki ( awaryjne mam), ale po paru minutach znowu są. Nie wiem czy to ma jakieś powiązanie ale wczoraj szalał mi po zatankowaniu wskaźnik poziomu paliwa, zalałem za 30zl i początkowo miałem prawie minimum, by po jakiejś godzinie jazdy i staniu w krku było full, a po paru minitach połowa, (teraz jest już normalnie). Aha pare dni temu nie chciał mi odpalić tj. rozrusznik nie kręcił, ale jak lekko dotknołem klem to odpalił, chciałem zaznaczyć ze klemy mam dobrze dokręcone i nie zaśniedziałe, miałem już taką sytuację z 5 razy, czy to moze miec też wpływ na te kierunkowskazy? no i w czym moze byc problem?
pozdrawiam


Obrazek

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Znikające kierunki

Post autor: grg474 » śr paź 19, 2011 12:40

podmienić przełącznik awaryjnych


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Hooki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt gru 19, 2008 18:45
Lokalizacja: Sosnowiec

Znikające kierunki

Post autor: Hooki » czw paź 20, 2011 15:49

na zmiane przełącznika jeszcze nie miałem czasu ale zaówarzyłem jeszcze jedną przypadłość, w momencie kiedy nie działają mi kierunki nie działa równierz nawiew, co może być przyczyną? mam nadzieje że nie psuje mi sie komputer.


Obrazek

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Znikające kierunki

Post autor: grg474 » czw paź 20, 2011 22:44

Hooki pisze:ale zaówarzyłem jeszcze jedną przypadłość, w momencie kiedy nie działają mi kierunki nie działa równierz nawiew, co może być przyczyną?
stacyjka? brak zasilania?


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości