Zablokowane tylne drzwi

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

stiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt paź 25, 2005 10:02
Lokalizacja: śląsk

Zablokowane tylne drzwi

Post autor: stiw » ndz paź 09, 2011 09:31

Witam. Koledzy wyskoczył poważny problem. Otóż wymieniałem mechanizm opuszczania szyby w drzwiach od kierowcy w golfie 4 i przy okazji poprawiłem wszystkie zimne luty w zamku. Wszystko ładnie poskładałem i wydawało się że wszystko jest w porządku. Na drugi dzień zauważyłem, że nie działa centralny w tylnych drzwiach od strony kierowcy (nie zamknął). Wcisnąłem rygiel ręcznie, drzwi się zamknęły i można ich było od środka otworzyć. Teraz coś się popieprzyło że drzwi się zablokowały, że nie można ich w żaden sposób otworzyć. Moje pytanie jest czy może to mieć związek z wcześniejszą naprawą przednich drzwi, czy jest to jakoś zależne, czy to tylko zbieg okoliczności. Od czego zacząć poszukiwania usterki, oraz czy macie jakiś trik, jak dobrać się do tych dwóch śrubek w tapicerce przy zamkniętych drzwiach.



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Zablokowane tylne drzwi

Post autor: Waqa » ndz paź 09, 2011 10:43

spróbuj może tak " onclick="window.open(this.href);return false; może się uda



rafxxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sie 31, 2009 01:38
Lokalizacja: szczecin

Zablokowane tylne drzwi

Post autor: rafxxx » ndz paź 09, 2011 13:35

Waqa, albo pomoze to co kolega napisal albo niestety rozbrojenie drzwi od srodka co jest dosc meczace bo sam to przechodzilem ostatnio z drzwiami od pasazera z przodu, jesli nie uda ci sie otworzyc tak jak kolega napisal to musisz zaczac od zdjecia tapicerki drzwi, czyli musisz wziasc klucz na przedluzce( nie pamietam jaki tam byl, jakis gwiazdkowy napewno) i odkrecic przy progach( na sile jak wcisniesz sa tam male otwory to dasz rade) o ile nie myle beda 2srubki, potem odkrecic pod lokietnikiem i tutaj zacznie sie zabawa bedziesz musial na sile zlapac i wyciagnac boczek , nie wiem jak to jest z tylu ale z przodu poszlo calkiem sprawnie.

Jak uda ci sie juz go wyjac to pierwsze co to sprobuj z linka od klamki wewnetrznej, jesli tutaj nie uda ci sie otworzyc to powiem ze zacznie sie powazna walka z zamkiem :jezor:

Narazie sprobuj to co napisalWaqa, a jak nie to z mojego opisu skorzystaj :bigok: powodzenia



stiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt paź 25, 2005 10:02
Lokalizacja: śląsk

Re: Zablokowane tylne drzwi

Post autor: stiw » pn paź 10, 2011 11:56

Ale jak rygielek jest wciągany ciągle do środka (zamknięte)to czy jest jakieś małe prawdopodobieństwo otwarcia drzwi z zewnątrz tak jak to jest na filmie, oraz o co chodzi z tym wytrychem, czy tym trzeba złapać jakąś linkę i szarpać czy jakąś dźwigienkę żeby jeszcze bardziej nie pogorszyć sprawy



stiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt paź 25, 2005 10:02
Lokalizacja: śląsk

Zablokowane tylne drzwi

Post autor: stiw » pn paź 10, 2011 13:37

Panowie VICTORIA. Po kilkudziesiętnym, żeby nie powiedzieć kilkusetnym zasterowaniem centralnym zamkiem z środka auta w drzwiach od kierowcy które służy do zamykania auta od środka puściła blokada w tylnych drzwiach, teraz pozostało znaleźć przyczynę dlaczego nie zamykał centralny zamek, ale najważniejsze że nie trzeba było wyciągać tapicerki przy zamkniętych drzwiach.Dziękuję kolegom którzy próbowali mi pomóc. Cierpliwość popłaca :okej: :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości