Problem po wymianie nagrzewnicy.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Vincent27
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 15:23
Lokalizacja: Płock

Problem po wymianie nagrzewnicy.

Post autor: Vincent27 » sob paź 08, 2011 12:44

Witam, zabrałem sie za wymianę nagrzewnicy, wszystko poszło ok jak narazie. Zalałem układ, naprawiłem klapki w nagrzewnicy przy okazji. No i podłaczyłem wszystko bez wkłądania deski żeby odpalic i zobaczyć czy wszystko jest ok i nie cieknie. I problem jest taki że zostały mi dwa kabelki. I nie jak nie wiem gdzie były. jeden to mała wtyczka, a drugi to duża wiazka kabli która dochodzi aż do nóg pasażera :/

Obrazek Obrazek

wtyczka z pierwszego foto jest połączona z tą duża wiązką widać ja na plastiku od dmuchawy
Obrazek

do tego po próbie odpalenia wszystkie kontrolki działają, ale pyka mi to czarne coś włacza sie alarm i zero reakcji silnika.

Obrazek

Prosił bym o szybką pomoc bo za kilka godzin potrzebuje auta, z góry wielkie dzieki .



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Problem po wymianie nagrzewnicy.

Post autor: matisim » sob paź 08, 2011 14:08

ta duza kosta to pewnie kostka od radia.. tak wygląda



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Problem po wymianie nagrzewnicy.

Post autor: Zico63b » sob paź 08, 2011 16:18

To czarne pudełko z dolnej fotografii to jakiś "alarm" lecz nie VW - oni nie używali takich wtyków i każdy ich (VW) wyrób miał logo i numer 9- lub 10-cio znakowy.. Gdy nie można odpalić silnika można spróbować to rozebrać (obudowę) i złączyć dwa grube czarne przewody - są prawdopodobnie od zaplonu, przez to ustrojstwo odpinane.
reszta to od radia bez złącza ISO, czyli przejściówka z ISO na, bo ja wiem, panasonic czy Pioneer - bo 16-pin.



Vincent27
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 15:23
Lokalizacja: Płock

Re: Problem po wymianie nagrzewnicy.

Post autor: Vincent27 » sob paź 08, 2011 18:03

dzięki już sobie poradziłem. Wszystko jest jak powino być



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości