Światelko w drzwiach nie działa

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pawel1178
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 737
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 09:37
Lokalizacja: Zamość

Światelko w drzwiach nie działa

Post autor: pawel1178 » sob paź 08, 2011 14:27

Dziś rozebrałem boczek aby wymienć zamek ponieważ nie działał mi centralny i nie działało mi światełko w drzwiach. ale przy okazji sprawdziłem też prad w kablach w światełku no i mam w obu kabelkach prąd sprawdziłem po kablu niby nie ma żadnego zwarcia ani powloczki gumowej zdartej, nie wiem już gdzie mam szukać



Awatar użytkownika
sokol26
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw sie 26, 2010 23:05
Lokalizacja: Głowno (łódzkie)
Kontakt:

Światelko w drzwiach nie działa

Post autor: sokol26 » sob paź 08, 2011 15:33

A jak z oświetleniem wnętrza? W porządku wszystko? Naprawdopodbniej to microswitch/mikrostyk w zamku i tak się dzieje, poczytaj tu: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=255090. Ogólnie to mnóstwo takich tematów jest...



Awatar użytkownika
pawel1178
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 737
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 09:37
Lokalizacja: Zamość

Światelko w drzwiach nie działa

Post autor: pawel1178 » sob paź 08, 2011 15:56

Wnętrze działa tylko jak otworze drzwi od strony prawej tylne lub przednie z tylnimi lewymi tez jest kłopot nie wiem dlaczego. Mam cały 2 kompletny zamek dostałem w spadku sprawny działający z demontażu. więc pomijaj te wszystkie punkty z mikrostykami w tutorialu ktory podales, dodam tylko ze u mnie ten mikrostyk byl dokladnie tak uszkodzony jak na foto w tutorialu :) tylko gnębi mnie nadal ten prąd w tym światełku na dole w obu kablach przy odłączonym zamku mam prąd w obu kablach okaże się czy bedzie rownież taki przypadek jak podłącze do kostki zamek sprawny



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości