Schemat elektryki

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Arni Warka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt kwie 19, 2011 19:34
Lokalizacja: Warka

Schemat elektryki

Post autor: Arni Warka » sob sie 27, 2011 13:07

Witam poszukuje schematu calej elektryki mk2 chyba we wszystkich mk2 takie same sa (tak mi sie wydaje:) )
Glownie mma problem z radiem potrafi mi gasnac nieraz nie wiem od czego jak patrzylem na instalacje (zasilanie) radia to jest tam taka pajeczyna ze szok. najchetniej bym wszystko wycial i zrobil jak ksiazka pisze ale potrzebuje jakas podkladke by miec na czym sie wzorowac by nie wyciac za duzo. Zrobilem tez sobie swiatelko w bagazniku podpialem sie o jakichs wsuwek w lewej lampie z tylu, swiatelko dziala tylko przy wlaczonych swiatlach pozycyjnych ( tak jak chcialem) nie zrobilem zadnego zwarcia an ieraz mi wsteczny ginie a raczej nieraz tylko jest. Nie wiecie co to moze byc ? Dlaczego tak jest ?

Z gory dzieki za odp. :)


Wiec jak kolega powiedzial ze sa rozne schematy, to pisze ze autko jest z 85 roku :)
Ostatnio zmieniony sob sie 27, 2011 14:51 przez Arni Warka, łącznie zmieniany 1 raz.


- pozdrawiam

Awatar użytkownika
Karmel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt mar 22, 2011 00:36
Lokalizacja: Lublinitz
Kontakt:

Re: Schemat elektryki

Post autor: Karmel » sob sie 27, 2011 14:43

Arni Warka pisze: chyba we wszystkich mk2 takie same sa (tak mi sie wydaje:)
i tu już się mylisz bo są dwie dwa typy instalacji, przed i po 89r. nie napisałeś jaką masz..

z tym radiem zacznij od przelecenia po kablach i wyłapania zaśniedziałych/luźnych połączeń.
co do wstecznego zewrzyj 2 przewody czujnika wstecznego(na skrzyni biegów między sprzęgłem a ślimakiem prędkościomierza) i zerknij czy świeci, te konektory dość często wypadają.
pozdrovwka.


Obrazek

Arni Warka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt kwie 19, 2011 19:34
Lokalizacja: Warka

Schemat elektryki

Post autor: Arni Warka » sob sie 27, 2011 14:53

Ale jakos dziwnie mi przestalo swiecic po zrobieniu wlasnie tego swiatla w bagazniku ale patrzylem tam i nie ma zadnego zwarcia :/ ale ok sprawdze jak doradzasz a jezeli nie to ? to co moze byc ?


- pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości