nie działa nic oprócz głośnika - drzwi pasażera

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

fajgi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob sie 06, 2011 10:30
Lokalizacja: BRODNICA - CBR

nie działa nic oprócz głośnika - drzwi pasażera

Post autor: fajgi » wt sie 09, 2011 15:33

Witam, wiem, że tematów z problemami elektrycznymi drzwi pasażera było milion jak nie więcej, szukałem ale takiego przypadku jaki mam nie znalazłem, jeżeli jednak był gdzieś opisany podobny problem proszę o wyrozumiałość...ale już tracę nerwy, mianowicie : w drzwiach pasażera ( MK IV 3d ) działa tylko głośnik, nie działa sterowanie lusterkiem, nie działa centralny zamek ( nie zamyka nie otwiera ), nie działa podnoszenie oraz opuszczanie szyby ( raz na 50 przyciśnięć zadziała ale szyba zjedzie tylko 2 cm, ponowne naciśnięcie kolejne 2 cm...skokami...aż w końcu znowu nie działa i za kilka min znowu działa ), w drzwiach kierowcy wszystko jest OK z wyjątkiem tego, że nie reaguje przycisk otwierania okna pasażera WCALE ( w drzwiach pasażera jak już pisałem raz na kilakdziesiąt prób zadziała na chwilę ) ...od czego zacząć szukać przyczyny ?? mam już zdjęty boczek drzwi i kable wyglądają na całe...podpowie ktoś dlaczego nic w tych drzwiach nie działa ?? z góry dzięki :) bo juz zaczyna mnie to denerwować i nie wiem czy czasem nie będzie trzeba dać zarobić elektrykowi...



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8847
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

nie działa nic oprócz głośnika - drzwi pasażera

Post autor: marcin7x5 » śr sie 10, 2011 14:23

Może nie ma masy dobrej.



fajgi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob sie 06, 2011 10:30
Lokalizacja: BRODNICA - CBR

nie działa nic oprócz głośnika - drzwi pasażera

Post autor: fajgi » śr sie 10, 2011 14:55

problem rozwiązany, w tych drzwiach była inna centralka która steryje lusterkiem szybą i centralnym zamkiem, rozebrałem drzwi kierowcy i silniczek był podobny ale o innym oznaczeniu...ktoś kiedyś musiał coś grzebać i pewnie wymienił na silniczek nie z tego rocznika...bo z tego co wiem były chyba 2 różne silniczki w MK IV tak ?



fajgi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob sie 06, 2011 10:30
Lokalizacja: BRODNICA - CBR

nie działa nic oprócz głośnika - drzwi pasażera

Post autor: fajgi » śr sie 10, 2011 14:56

ten co jest zamontowany ma oznaczenie 1J1 959 802D....a ja potrzebuję ten drugi po 2001 roku chyba....jakie ma oznaczenie ??? pomoże ktoś ???



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

nie działa nic oprócz głośnika - drzwi pasażera

Post autor: Qto » śr sie 10, 2011 14:57

Pewnie stary obsługiwał CAN a nowy nie...lub odwrotnie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 120 gości