Problem z elektryką !!!

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Wojtaseklp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 22, 2011 12:28

Problem z elektryką !!!

Post autor: Wojtaseklp » pt lip 22, 2011 12:48

Witam,posiadam Golfa 2 1,3 silnik w benzynie,rocznik 91,otoz chodzi o to ze zbytnio nie znam sie na samochodach wiec prosze was o rade,co jakis czas gdy jade wlacza mi sie kontrolka oleju i piszczy,olej mam na pewno w normie,wszystki plyny tez,lecz gdy otwieram maske to silnik jest nagrzany jak cholera a na dodatek nie chodzi mi wentylator (nie jestem pewny ze nie chodzi,ale go nie slysze w czasie jazdy i gdy skoncze jezdzic),temperatura czasmi nawet przekracze troche ponad polowe i czuc ze silnik jest nagrzany,wymienilem ostatnio czujnik na chlodnicy ale to nic nie dalo,prosze o pomoc co moze byc tego przyczyna ????



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Problem z elektryką !!!

Post autor: marcinek84 » pt lip 22, 2011 14:44

Masz problem z czujnikiem ciśnienia oleju 1,8bar nad lub pod kolektorem ssącym w 1,3 nie wiem dokładnie bo mam 1,6 (w podstawie filtra oleju 1,6). Kontrolka zaświeca się gdy przez 1 sekundę ciśnienie będzie mniejsze niż 1,8bar a obroty większe niż 2150obr/min. Lub nie utrzymuje silnik tego ciśnienia.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
litwin2000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt cze 24, 2011 01:08
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Problem z elektryką !!!

Post autor: litwin2000 » wt sie 02, 2011 14:39

Ja w swoim golfiku mam podobny problem tzn. jak podłączony mam obrotomierz to włącza mi sie kontrolka oleju...jak mam odłączony obrotomirz to jest ok...nie wiem czy przypadkiem nie ma jakiegos zwrcia w stykach przy licznikach... :otepienie: mój golfik 1.8 cl 87r silnik gx seria robiona na Szwajcarię...staram sie o nowy licznik z obrotomierzem ale nigdzie nie moge dorwac takiego...eh



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości