scyzoryk

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Willow90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob maja 09, 2009 16:28
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

scyzoryk

Post autor: Willow90 » pt lip 15, 2011 10:01

wiem ze jest mnostwo tematow co do scyzorykow ale na kazdym w zasadzie dochodzi sie do innych wnioskow moje pytanie brzmi czy to co tu jest napisane jest prawda ? http://allegro.pl/nowa-obudowa-kluczyka ... 74142.html" onclick="window.open(this.href);return false; tzn kupuje kluczyk scyzoryk przekladam mala kostke immo wsadzam do nowego kluczyka i wszystko powinno grac ? czy tez trzeba cos programowac ? i takie pytanie ile docinanie grotu kluczyka bo ze starego to wiadomo ze sie nie przelozy do scyzora plx o jasna przejrzysta odpowiedz bo moze zwyczajnie bardziej sie oplaca http://allegro.pl/scyzoryk-vw-skoda-sea ... 62937.html" onclick="window.open(this.href);return false; - robia to wszystko kompleksowo


Willow

Awatar użytkownika
przemas15
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 29, 2009 13:56
Lokalizacja: wałbrzych

Re: scyzoryk

Post autor: przemas15 » pt lip 15, 2011 12:05

na pierwszej aukcji masz samą obudowę z surowym grotem , docięcie grota 30-50 zł , przekładasz tylko obudowę i jeśli uda się odzyskać pastylkę ze starej obudowy to wszystko będzie śmigać ( nieraz są wklejone i można ją zniszczyć ) , jeśli chcesz , żeby zostało Ci parę stówek w kieszeni to zainwestuj w kabelek i sam sobie zrobisz to co proponują w drugiej aukcji bo to 5 min roboty



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

scyzoryk

Post autor: skaktus » pt lip 15, 2011 12:22

Kablem w domu pod USB tego od tak nie zrobisz. Programowanie immo to nie taka prosta sprawa. Jak się o tym nie ma pojęcia to lipa.

Lepiej już zamówić grot i go obrobić a scalaka z starego kluczyka wyciąć i wkleić do nowego.



Awatar użytkownika
przemas15
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 29, 2009 13:56
Lokalizacja: wałbrzych

Re: scyzoryk

Post autor: przemas15 » pt lip 15, 2011 20:03

skaktus pisze:Kablem w domu pod USB tego od tak nie zrobisz. Programowanie immo to nie taka prosta sprawa. Jak się o tym nie ma pojęcia to lipa.

Lepiej już zamówić grot i go obrobić a scalaka z starego kluczyka wyciąć i wkleić do nowego.
Wydawało mi się , że to proste bo robiłem kodowanie immo kilka razy kablem pod usb , w robocie pracuję na sterownikach maszyn , może dlatego dla mnie to nic trudnego ale zawsze możesz spróbować , wszystko możesz wyczytać na forum



rafxxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sie 31, 2009 01:38
Lokalizacja: szczecin

scyzoryk

Post autor: rafxxx » pt lip 15, 2011 20:34

tak jak piszeprzemas15, jesli masz pin ( 4 cyfrowy kod bez ktorego nie dodasz nowego kluczyka do immo) to zwyklym kablem kkl z allegro za 30zl to zrobisz, ale jesli nie masz kodu pin to juz trudniejsze



Awatar użytkownika
przemas15
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 29, 2009 13:56
Lokalizacja: wałbrzych

Re: scyzoryk

Post autor: przemas15 » pt lip 15, 2011 21:55

rafxxx pisze:tak jak piszeprzemas15, jesli masz pin ( 4 cyfrowy kod bez ktorego nie dodasz nowego kluczyka do immo) to zwyklym kablem kkl z allegro za 30zl to zrobisz, ale jesli nie masz kodu pin to juz trudniejsze
dokładnie , bez pinu ani rusz - oczywiście też można go odczytać w razie jego braku



rafxxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sie 31, 2009 01:38
Lokalizacja: szczecin

scyzoryk

Post autor: rafxxx » sob lip 16, 2011 00:32

no ale nie odczytasz go kablem vag kkl



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości