Brak połączenia z Vagiem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wania1989
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob lip 04, 2009 16:31
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Brak połączenia z Vagiem

Post autor: wania1989 » pt maja 06, 2011 18:04

Witam!Mam problem ze swoim Mk4.Wszystko było ładnie pięknie...Zgasiłem auto...Na drugi dzień chciałem, odpalić i nic kręci,kręci...Znajomy mechanik przyjechał z dwoma programami z Vagiem i jeszcze jakimś...Nie chciał się połączyć z nimi "Błąd komunikacji"...Iskry na świecach niema,Nie podaje prądu na sterowanie...Na pompie paliwa też prądu niema i.Bezpieczniki zostały sprawdzone...Wszystkie ok...Przekaźniki także...Kontrolka oleju się zapala...Macie jakiś pomysł???Zanim będe zmuszony oddać go do jakiegoś elektryka???



Awatar użytkownika
Damian-jg
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: wt maja 08, 2007 17:40
Lokalizacja: DJ
Kontakt:

Brak połączenia z Vagiem

Post autor: Damian-jg » pt maja 06, 2011 20:43

Sprawdz zasilanie sterownika. A łaczy sie z abs lub licznikiem??


Wysłane z "notatnik" NOKIA 3410

Awatar użytkownika
wania1989
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob lip 04, 2009 16:31
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Brak połączenia z Vagiem

Post autor: wania1989 » pt maja 06, 2011 20:52

Łaczył się z ABS i z Immobilajzerem

Acha tez mam LPG zamontowane też jest odcięty zapłon...Wogóle kontrolki nie swiecą od poziomu gazu...



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Brak połączenia z Vagiem

Post autor: grg474 » pt maja 06, 2011 22:27

sprawdzić bezpiecznik 29 tj podmienić a nie patrzeć na niego oraz miernikiem sprawdzić czy po włączeniu stacyjki pojawia się tam prąd jak nie to sprawdzić kostkę stacyjki (kabel kolor czarny)


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Brak połączenia z Vagiem

Post autor: Qto » sob maja 07, 2011 12:03

tu jest opisane co i jak sprawdzić w złączu diagnostycznym http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=215221" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
wania1989
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob lip 04, 2009 16:31
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Brak połączenia z Vagiem

Post autor: wania1989 » czw maja 12, 2011 09:55

Wszystko już się wyjaśnioło:)Powodem był wyłącznik bezpieczeństwa który odcina zapłon...Którego zachaczyłem odkurzając auto...Nieżle ukryty...Hm...Nawet o nim nie wiedziałem...Poprzedni właściciel nic nie wspominał....Masakra:)



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: Brak połączenia z Vagiem

Post autor: guziolek » czw maja 12, 2011 17:04

wania1989 pisze:Wszystko już się wyjaśnioło:)Powodem był wyłącznik bezpieczeństwa który odcina zapłon...Którego zachaczyłem odkurzając auto...Nieżle ukryty...Hm...Nawet o nim nie wiedziałem...Poprzedni właściciel nic nie wspominał....Masakra:)
Heh, ciekawa akcja. A ten poprzedni był pierwszym, bo może też nic nie wiedział, bo jeszcze ktoś inny taki patent zastosował? :grin:



Awatar użytkownika
wania1989
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob lip 04, 2009 16:31
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Re: Brak połączenia z Vagiem

Post autor: wania1989 » pt maja 13, 2011 11:25

guziolek pisze:
wania1989 pisze:Wszystko już się wyjaśnioło:)Powodem był wyłącznik bezpieczeństwa który odcina zapłon...Którego zachaczyłem odkurzając auto...Nieżle ukryty...Hm...Nawet o nim nie wiedziałem...Poprzedni właściciel nic nie wspominał....Masakra:)
Heh, ciekawa akcja. A ten poprzedni był pierwszym, bo może też nic nie wiedział, bo jeszcze ktoś inny taki patent zastosował? :grin:
Szkoda tylko że ta akcja kosztowała mnie 150 zł:P A elektryka pół dnia rozbierania:P W pewnym momencie powiedział że ręce mu opadły:P Ale udało mu się został bohaterm w swoim zakładzie:)Heh



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości