problem z odpalaniem!!!znowu.....

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

spgguma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr mar 31, 2010 20:33
Lokalizacja: poznan

problem z odpalaniem!!!znowu.....

Post autor: spgguma » pn maja 02, 2011 16:02

siemka!mam golfa3 92 rok 1.8 benzynka kat. moim problemem jest odpalanie jak postoi długo.przykładowo odpalam o 5 rano kręci kręci i ledwo załapie ale jak sie rozgrzeje to jest ok i podrafi odpalac nawet na dotyk wciagu dnia...problem znowu pojawia sie po nocy nastepnego dnia rano jak odpalam by do roboty jechac....miałem juz tak raz mechanik zrobił jakies końcówki mocy przy przekazniku wymienił je na inne i działało pewien czas nie wiem czy znowu sie spaliły czy naprawił skutek a przyczyny nie...prosze o pomoc bo znowu mnie skasuje wuchte siana a chcezaczac sam grzebac by sie nauczyc;P pozdrawiam z góry dzieki za porady



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

problem z odpalaniem!!!znowu.....

Post autor: jeryk10 » pn maja 02, 2011 18:01

Ten Twoj mechanik robi z Twojega auta telewizor lub radio koncowka mocy :-) Bez urazy podejrzewam czujnik temperatury podmien na inny i zobaczysz co dalej


Swap instalacji z grupy VAG .

Posiadam schematy elektryczne 1.8 T AUM,AUQ,AGU,APP,BAM,AWT
1.9 TDI ASV,AHF,ALH,AWX,ATD
Posiadam przerobione instalacje od 1,8T AGU,AUM do MK2,MK3
Posiadam na sprzedaż kompletna instalacje do R32

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

problem z odpalaniem!!!znowu.....

Post autor: Duber » pn maja 02, 2011 18:05

spgguma, :bajer: regulamin,temat dalem do zsypu ale nastepnym razem ostrzezenie
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 20&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;



spgguma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr mar 31, 2010 20:33
Lokalizacja: poznan

problem z odpalaniem!!!znowu.....

Post autor: spgguma » pn maja 02, 2011 18:25

z tego co pamietam to tak to okreslił...czujnik temperatury?a co on ma wspólnego?nieznam sie na tym wiec głupio pytam hehe.ale zapodam temt ziomkowi moze mi pomoze i sprawdzimy :grin: dzieki za podpowiedz :pub:czekam oczywiscie na kolejne propozycje im wiecej tym lepiej hehe :grin: :grin: :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości