!!!szybka pomoc potrzebana .silnik wentylatora!!!!

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

majk86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 22:58

!!!szybka pomoc potrzebana .silnik wentylatora!!!!

Post autor: majk86 » ndz kwie 24, 2011 20:45

witam...
mam problem poszedl mi silnik wentylatora,strasznia hałasował i rzucało go na boki.mam silnik afn golfer 3 z klima 94...problem polega ze nigdzie nie moge znales jaki silnik moge kupic?czy jakies sa zmieniki czy jak? dodatkowo jestem w uk wiec mam ograniczone pole manewru...czy sa jakies numery pomocnicze bo te z sinika w ogule nic nie pomagają...czy podejdą inne silnik went.z innych aut afn...prosze pomozcie bo autko stoi rozbebeszone na poboczu a do pracy musze dojeżdżać....



majk86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 22:58

!!!szybka pomoc potrzebana .silnik wentylatora!!!!

Post autor: majk86 » ndz kwie 24, 2011 21:41

moze ma ktos jakis nr . z etki badz co kol wiek co pomoze mi znalesc jakis silnik do tego wentylatora....



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

!!!szybka pomoc potrzebana .silnik wentylatora!!!!

Post autor: Paweł Marek » ndz kwie 24, 2011 23:05

każdy z mk3 podejdzie i nie tylko. Róznice moga być w mocy i ilości biegów, ilość biegów poznasz po ilości pinów, zwykle są 2 biegi i 3 piny. Moc nie jest przypisana do silnika tylko do wersji wyposażeniowej. W skrócie - jaki załozysz i przypasuje rozmiarami taki bedzie ok.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

majk86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 22:58

!!!szybka pomoc potrzebana .silnik wentylatora!!!!

Post autor: majk86 » ndz kwie 24, 2011 23:12

aha a wlasnie co zrobic z kablami ja mam na dwa kable bezposrednio do silnika a wszedzie gdzie szukam sa na wtyczke z 3ma kablami...jak podlaczyc ten 3ci kabel??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 37 gości