Montaż alarmu... Potrzebna pomoc

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Arczi166
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 18:13
Lokalizacja: czaniec

Montaż alarmu... Potrzebna pomoc

Post autor: Arczi166 » wt mar 22, 2011 23:39

Witam wszystkich forumowiczów.Dostałem alarm ze zdemontowanego auta,i chciałbym go sobie założyć hm tylko nie bardzo wiem gdzie podłączyć wszystkie te kabelki i czy w ogóle potrzebne mi są przekaźniki? Rozebrałem już plastik z progu i osłonę stacyjki wraz z półką.Dodam że moje autko to golf 3 z 92 roku, posiada już centralny.Alarm to boxer .Syrenę już zamontowałem,tylko teraz proszę was o pomoc do jakich kabli to podpiąć ???



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Montaż alarmu... Potrzebna pomoc

Post autor: stonefree » śr mar 23, 2011 00:26

Wpisz sobie w google typ alarmu i pobierz dokumentację montażową.



Arczi166
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 18:13
Lokalizacja: czaniec

Montaż alarmu... Potrzebna pomoc

Post autor: Arczi166 » śr mar 23, 2011 00:42

hmm...coś nie bardzo mogę znaleźć :-(



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Montaż alarmu... Potrzebna pomoc

Post autor: Paweł Marek » śr mar 23, 2011 01:01

Arczi166 pisze:nie bardzo mogę znaleźć
kolego no dajże spokój. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic474774.html" onclick="window.open(this.href);return false; i wiele innych linków http://www.google.pl/search?client=oper ... el=suggest" onclick="window.open(this.href);return false;
Musisz znać jeszcze konkretny model, a najlepiej nie zakładaj używanego bo to może być szmelc tylko sobie kup nowy koło stówki wystarczy na to, dostaniesz z nim instrukcję, znajdziesz mnóstwo opisów na forum a jak pojawią się konkretne wątliwości ti doiero pytaj wklejając schema na forum.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości