Gdzie szukać przewodów halogenów

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Golf_Ekipa
GOLF BANDA
GOLF BANDA
Posty: 665
Rejestracja: wt maja 26, 2009 22:02
Lokalizacja: kraina KRA

Gdzie szukać przewodów halogenów

Post autor: Golf_Ekipa » sob mar 19, 2011 15:08

GOLF IV 1,4 16V, mam kostki do lamp z 10 przewodami, ale do głównych kostek zasilających idzie tylko 9... Gdzie mogą znajdowac się kable halogenów ? Czy należy je ucinać, czy są one luźno ? Na instalacje mam schematy, więc chodzi mi raczej o to gdzie szukać kabli. Niestety nie było tematu jescze rzadnego z nurtującymi mnie pytaniami.


VW GOLF MK IV

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Gdzie szukać przewodów halogenów

Post autor: wojtas46 » sob mar 19, 2011 15:14

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=39366" onclick="window.open(this.href);return false;
Kolego może coś z tego tematu Ci się przyda



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Gdzie szukać przewodów halogenów

Post autor: Qto » sob mar 19, 2011 15:19

Golf_Ekipa pisze:mam kostki do lamp z 10 przewodami, ale do głównych kostek zasilających idzie tylko 9
czyli gdzie masz 9 kabli a gdzie 10 ??
w temacie podanym przez wojtas46 jest podane gdzie się kończy ów 10 kabelek...o ile masz go we wtyczce dochodzącej do lampy



Awatar użytkownika
Golf_Ekipa
GOLF BANDA
GOLF BANDA
Posty: 665
Rejestracja: wt maja 26, 2009 22:02
Lokalizacja: kraina KRA

Gdzie szukać przewodów halogenów

Post autor: Golf_Ekipa » sob mar 19, 2011 15:24

Powiem tak, 10 mam w kostkach idących bezpośrednio do lamp, natomiast nie mam instalacji.
Przejrzałem wszystkie te tematy i dalej jestem w d.... nie wiem gdzie odnaleść przewody, żeby wykonac instalacje.
Porozkręcam zaraz wszystko porobie zdjęcia i wrzucę, wtedy napewno będzie Cie wiedzieć gdzie mam szukać :)

Jeszcze jedno pytanie. Jak świeci mi się symbol przeciwmgielnych na przełączniku na zielono - to oznacza że pod przełącznik mam pociągniętę przewody ?


VW GOLF MK IV

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Gdzie szukać przewodów halogenów

Post autor: grg474 » sob mar 19, 2011 16:58

Golf_Ekipa pisze:Jak świeci mi się symbol przeciwmgielnych na przełączniku na zielono - to oznacza że pod przełącznik mam pociągniętę przewody ?
nie


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

Gdzie szukać przewodów halogenów

Post autor: martinezz123 » ndz mar 20, 2011 00:06

kolego kabelek/ki znajdziesz w wiązce która idzie z komory silnika do szoferki , wiązka znajduje się w rogu za skrzynką przekaźników , musisz tam mocno pogmerać :) i znajdziesz


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

AJGOR76
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw sty 13, 2011 21:10
Lokalizacja: INOWROCŁAW

Gdzie szukać przewodów halogenów

Post autor: AJGOR76 » czw lis 24, 2011 15:38

może mi powiecie która to jest kostka co idą kable od halogenów do szoferki jaki kolor tej kostki?



Awatar użytkownika
PawełekK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 22:06
Lokalizacja: KRA
Kontakt:

Gdzie szukać przewodów halogenów

Post autor: PawełekK » czw lis 24, 2011 16:09

Kable od halogenów idą bezpośrednio do kabiny czyli nie przechodzą przez kostki. AJGOR76 jeśli masz kabelek przy lampie do halogenów to drugi koniec znajdziesz w wiązce koło wzmocnienia pod kierownicą (taką dużą rurą). Aby się tam dostać trzeba odkręcić przekaźniki i jak kolega martinezz123 napisał trzeba mocno się napocić aby znaleźć te kabelki. Jak już je znajdziesz to możesz je złapać i ciągnąć to wyjdą z wiązki. Jak będziesz dokładał kabelek do przełącznika to do wtyczki pasuje konektor żeński z wtyczki ISO. Natomiast w lampie też uda się zamontować męski konektor z ISO tylko trzeba go troszkę zmodyfikować i przykleić bo nie zaskakują zapadki.



AJGOR76
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw sty 13, 2011 21:10
Lokalizacja: INOWROCŁAW

Gdzie szukać przewodów halogenów

Post autor: AJGOR76 » czw lis 24, 2011 16:23

to dobrze że juz mi napisałeś że te kabelki nie wychodzą w tych kostkach .POMOGŁEŚ MI BARDZO.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 42 gości