Czujnik parkowania w golfie 4

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

YaPaE
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 00:17
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Czujnik parkowania w golfie 4

Post autor: YaPaE » wt mar 08, 2011 19:28

Witam mam taki problem że od pierwszych śniegów w grudniu jak te szkielka z tyłu auta przysłonił śnieg zepsuł mi sie czujnik parkowania, myślałem śnieg brud zniknie będzie ok myliłem sie po 1 odwilzy... problem jest taki a mianowicie jak wrzucę wsteczny zapika jednostajnie i od razu jak ktos z tyłu podejdzie bedą pikać prawidłowo przerwywanie jakies 2 s potem juz wcale lub tylko gdy wrzuce na wsteczny to jednostajnie przez 1 s i koniec. Przepraszam że tak dziwne napisałem ale starałem sie zobrazować sytuacje dokładnie. Bezpieczniki sprawdzałem.
Prosze o pomoc jak moge to naprawić czy musze zgłosic sie do elektryka?



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Czujnik parkowania w golfie 4

Post autor: grg474 » śr mar 09, 2011 15:25

no fakt ze zawile napisałeś bo nie wiem w końcu czy tylko ci piknie raz czy w ogóle nie pika. Najprościej to podłączyć vag i pokaże który czujnik wariuje


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Czujnik parkowania w golfie 4

Post autor: guziolek » śr mar 09, 2011 15:32

Ja bym jeszcze wtyczki posprawdzał przy tej listwie od czujników tak na wszelki wypadek. Choć bardziej to wygląda na awarię któregoś z czujników, no chyba że sam brzęczyk coś świruje?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości