problem z zamkniem bagaznika

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sargon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: sob cze 28, 2008 20:53
Lokalizacja: Żory

problem z zamkniem bagaznika

Post autor: sargon » wt mar 01, 2011 23:33

ok...to jeszcze szybkie pytanie dot. tych lusterek...
jak zdejme lustra zeby wymienic maty to zobacze jakis wystajacy el. silniczka sklapujacego lusterka? tzn jak zweryfikowac czy przelacznik byl wymieniany a lustra sa bez tej funkcji?
jest to wersja highline - byly tam moze w standardzie takie bajery montowane?


szczesliwy posiadacz VARIA(N)TA :)

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

problem z zamkniem bagaznika

Post autor: martinezz123 » śr mar 02, 2011 00:05

tutaj masz temat z fotkami powinno pomóc
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 8&start=14" onclick="window.open(this.href);return false;


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

problem z zamkniem bagaznika

Post autor: guziolek » śr mar 02, 2011 00:08

Będzie widać ten silniczek. Poszukaj na forum było o tych lusterkach i były zdjęcia.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

problem z zamkniem bagaznika

Post autor: grg474 » śr mar 02, 2011 00:23

martinezz123, tak się zastanawiam - wszystkie te opisane rzeczy tak naprawdę są sterowane przez silniczek kierowcy - możliwe ze coś nie tak z silniczkiem lub wiązką tych drzwi - zamiast wydawać na wkłady luster może by tak sprawdzić czy na pewno nie grzeją (osobno kabelkami). Auto to rok 2000 z tego co tam pogadałem i możliwe że komfort będzie albo 1J0 albo 1C0 i wtedy może być już separacja grzania poprzez włącznik lustra wtedy silniczek szyby by miał tu znaczenie


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
martinezz123
DZIADZIA
DZIADZIA
Posty: 938
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 20:59
Lokalizacja: kamienna góra
Kontakt:

problem z zamkniem bagaznika

Post autor: martinezz123 » śr mar 02, 2011 00:45

trafna uwaga :okej:


vw golf IV 1.9 tdi MARTINEZZ
www.vwjgora.pl
diagnoza VAG COM / TACHO

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

problem z zamkniem bagaznika

Post autor: grg474 » śr sty 25, 2012 10:10

sargon pisze:przypominam ze bohaterem tematu jest mk4 jezdzace po niemczech
nie wiem ale.. wg mnie za bardzo wierzysz w to że jeżeli jeździło po Niemczech to musi być idealnie sprawne lub nie grzebane. Uwierz, ze często bywałem w landach gdzie włos mi się jeżył na głowie widząc jak Niemiec (tak Niemiec nie Turek czy Rosjanin, czy Polak) drutem coś naprawiał albo na klej.
To teraz zacznijmy od lusterek. Jeśli jesteś pewny że to auto miało fabryczne lusterka składane i grzane to najpierw zdjąć tapicerkę i sprawdzić czy są podłączone - właśnie zapomniałem zapytać czy w ogóle działa regulacja. Druga sprawa - część grzanych luster grzeje jak włączysz włącznikiem grzania tylnej szyby a część jak ustawisz pokrętło lusterek na grzanie (kwestia wyboru). Wracając do zdjętej tapicerki - jeśli zdejmiesz tapicerkę i wtyczka lusterka ma 7 czy 8 pinów to są składane - jak 5 to elektrycznie regulowane i grzane.


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości