Dobór elektrycznych szyb do mojego mk3

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrek2586
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr lut 03, 2010 01:29
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Dobór elektrycznych szyb do mojego mk3

Post autor: piotrek2586 » pn lut 07, 2011 01:47

Witam wszystkich forumowiczów mam dzis do poruszenie goracy temat :satan: zbliza sie lato i pewnie kazdemu jest gorąco;p :pub: a teraz do rzeczy zeby nie przynudzać :grin: chodzi mi o to ze chce założyć sobie elektryczne szyby do mojego golfika mk3 chciałem sobie kupić uniwersalne ale to badziew jest pewnie wiec nie ma sensu wiec pomyslałem o jakichś ori z mk3 ale jest tego bardzo mało i ceny sa :panna: mam pytanko z jakiego auto jak wymontuje to będa pasować ? z jakiego by pasowały passata b3 b4? vento moze jakies inne propozycje? pojade na szroty i napewno cos kupie :grin: i jeszcze mam pytanie jak kupie bez elektryki to idzie to jakos w łatwy sposób zrobic samemu na wyłaczniki? wiem ze moze temat podobny był ale nie znalazłem niestety oczekuje pomocy jak wy to z tym robicie :bajer: pozdrawiam i czekam bo lato sie zbliza a ja co korbką kręcił bede hahaha? :grin:


Obrazek
Mój były Mk3 Diesel Power ;(
viewtopic.php?t=322819" onclick="window.open(this.href);return false;
Aktualne Polo Classic 1.6 AFT +podtlenek LPG
viewtopic.php?f=91&t=456429&p=5496576#p5496576" onclick="window.open(this.href);return false;
VW BORA 1.9 TDI ASZ 130KM i żonki SKODA FABIA 1.4 MPI + LPG

Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Dobór elektrycznych szyb do mojego mk3

Post autor: Lukasz_mk2 » pn lut 07, 2011 14:57

nie sądzę żebyś kupił inne oryginały (tzn z innego auta) po niższej cenie niż oryginał vw. Nie wiem ile twój vw ma drzwi i na ilu chcesz założyć elektrykę, ale jak tylko z przodu to nie ważne czy to będzie golf 4-ro czy 3 drzwiowy, może też być vento. Co do ogarnięcia elektryki to w FAQ masz rozpiskę pinów. Ja usiebie np sam robiłem wiązkę łączącą prawą stronę z lewą i działa więc wszystko można zrobić samemu.


Obrazek

Awatar użytkownika
piotrek2586
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr lut 03, 2010 01:29
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Re: Dobór elektrycznych szyb do mojego mk3

Post autor: piotrek2586 » pn lut 07, 2011 15:27

ja mam golfika 5 drzwiowego :grin: ale chce tylko elektryki na przód załozyc bo z tyłu elegancko chodzą korbki to sobie bede z tyłu kręcic jak cos :goof: a ja potrzebuje tylko do przodu. czyli mówisz ze normalnie smiło kupowac bez elektryki? to co musze miec konkretnie? same prowadnice z silniczkami i ewentualnie ori przełaczniki zeby fajnie wygladało??? :D mówisz ze jest to rozpisane dokładnie zaraz poszukam jak cos ale mozesz podesłac linka albo cos jak sam montowałes to pewnie sie znasz na tym :-) to moze mi pomozesz zawsze jakas rada. to ile musze kasy liczyc na to mniej wiecej? a z ibizy albo tolego mk1 czy cordoby by nie pasiły??


Obrazek
Mój były Mk3 Diesel Power ;(
viewtopic.php?t=322819" onclick="window.open(this.href);return false;
Aktualne Polo Classic 1.6 AFT +podtlenek LPG
viewtopic.php?f=91&t=456429&p=5496576#p5496576" onclick="window.open(this.href);return false;
VW BORA 1.9 TDI ASZ 130KM i żonki SKODA FABIA 1.4 MPI + LPG

Awatar użytkownika
...radek...
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 411
Rejestracja: pn paź 31, 2005 22:41
Lokalizacja: krakóVW

Dobór elektrycznych szyb do mojego mk3

Post autor: ...radek... » wt lut 08, 2011 23:06

tu masz linka o montazu oryginalnych podnosnikow http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=144413" onclick="window.open(this.href);return false; zakladalem u siebie wlasnie w sobote przod i tyl. zaden problem. chodza bez problemu(przod), bo tyl jeszcze musze podlaczyc. wszystko pozakladane kable podciagniete tylko musze jeszcze gdzies dorwac kostke w slupek wlasnie od elektryki. jesli nie znajde to bede musial wiercic wtyczke i spiac kable na krotko. pozdro :bigok:



Awatar użytkownika
krzysztofpuzia
_
_
Posty: 258
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 11:42
Lokalizacja: KBC
Auto: vw golf mk4 kombi
Silnik: axr

Dobór elektrycznych szyb do mojego mk3

Post autor: krzysztofpuzia » pn lut 21, 2011 23:47

witam.podepne sie pod temat.
dobrze rozumiem ze elektryka z przodu do wersji 3D podchodzi bez problemu zarowno z 3D jak i 5D? czyli podnosniki sa takie same,nie ma roznicy?


Obrazek

vw golf mk4 variant 1,9 tdi axr

Awatar użytkownika
...radek...
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 411
Rejestracja: pn paź 31, 2005 22:41
Lokalizacja: krakóVW

Re: Dobór elektrycznych szyb do mojego mk3

Post autor: ...radek... » wt lut 22, 2011 18:53

krzysztofpuzia pisze:witam.podepne sie pod temat.
dobrze rozumiem ze elektryka z przodu do wersji 3D podchodzi bez problemu zarowno z 3D jak i 5D? czyli podnosniki sa takie same,nie ma roznicy?
tak :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości