Zamek centralny - działa różnie - pomocy

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
emt.basik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 10, 2010 12:13
Lokalizacja: Pionki

Zamek centralny - działa różnie - pomocy

Post autor: emt.basik » ndz lut 13, 2011 12:32

Problem w moim centralnym zamkiem [sterowany kluczykiem] narastał stopniowo.
Najpierw zamykając go z drzwi od kierowcy nie włączał się alarm i nie działało domykanie szyb. Od strony pasażera wszystko jest OK i działa jak trzeba.
Teraz doszła nowość do puli usterek, od paru dni jak postoi trochę i będę go chciał otworzyć z drzwi od kierowcy to rygiel się wysunie i odbije z powrotem na dół, a koło wlewu paliwa COŚ [wydaje mi się że jest to pompka od centralnego, ale ja się nie znam] mruczy przez ok 7, 9sek. a zamki we wszystkich drzwiach się i tak nie otwierają. :?
Ale z drzwi pasażera wszystko działa poprawnie.
Ale jeśli nie upłynie zbyt dużo czasu od kiedy zamknę drzwi od strony kierowcy to otwierając je z lewego zamka centralny zareaguje poprawnie i otworzy wszystkie drzwi.
Czy podpowie mi ktoś w którą stronę iść? tzn co wziąć na pierwszy ogień do sprawdzenia?
Ostatnio zmieniony pn lut 14, 2011 20:55 przez emt.basik, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Vagoviec
Demon prędkości
Demon prędkości
Posty: 378
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 09:47
Lokalizacja: Gorlice

Zamek centralny - działa różnie

Post autor: Vagoviec » ndz lut 13, 2011 12:37

Masz gdzieś nieszczelność,możliwe że gdzieś spadł wężyk lub jest pęknięty, najpierw sprawdź przy pompce


Numquam Desperaveris...

Awatar użytkownika
emt.basik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 10, 2010 12:13
Lokalizacja: Pionki

Zamek centralny - działa różnie

Post autor: emt.basik » ndz lut 13, 2011 13:03

Nieszczelność??? ale czemu ZAWSZE otwierając drzwi od strony pasażera wszystko działa poprawnie?
BTW pompka jest z tyłu, w bagażniku po prawej stronie, pod tapicerką w styropianie?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości