golf III 1.8 (benzyna/gaz )samochód nie chce odpalić

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dobrowolski1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 11, 2011 21:53

golf III 1.8 (benzyna/gaz )samochód nie chce odpalić

Post autor: dobrowolski1 » pt lut 11, 2011 22:01

witam mam taki problem było wiele podobnych tematów ale u mnie jest troche inaczej a mianowicie :
od paru dni jak dodawałem gazu na benzynie np na postoju spadały mi obroty do zera i samochód gasł po włączeniu było tak samo przy nagrzanym bądz zimnym silniku jak już przestały spadać i mogłem przełączyć na gaz chodził normalnie
dziś już nie doaplił kręciłem go do rozładowania ...
pare tygodni temu zaobserwowałem że obroty umiały mi sie ustawić na 2000 i tak stać i po 30 sek spadało do 900 i było ok
też od dłuższego czasu jak był zimny silnik nie chciał odpalić po 30 sek kręcenia udawało sie (ost przed zgaszeniem samochodu przełączałem go na benzyne i wypalałem gaz z komory i rano nie było probemu z ruszaniem)
co może być przyczyną tydz temu wymieniłem świece bo myślałem że to to ale niestety....



Awatar użytkownika
...radek...
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 411
Rejestracja: pn paź 31, 2005 22:41
Lokalizacja: krakóVW

golf III 1.8 (benzyna/gaz )samochód nie chce odpalić

Post autor: ...radek... » sob lut 12, 2011 00:59

sprawdz czujnik cieczy chlodzacej :bajer:



dobrowolski1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 11, 2011 21:53

Re: golf III 1.8 (benzyna/gaz )samochód nie chce odpalić

Post autor: dobrowolski1 » sob lut 12, 2011 13:05

no to tak przejrzałem wszystko co mogłem wtrysk podaje świece dają iskre wlałem po 1ml bęzyny pod każdą świece i odpalił i chodzi .....
dwie świece miałem mokre a 2 suche świece maja tydzień i są czarne ale może to dlatego że przedwczoraj kręciłem go aż do rozładowania akumulatora ....
macie pomysł co to jest teraz jak jest nagrzany odpala za przekręceniem kluczyka....



maniek11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob cze 20, 2009 11:53
Lokalizacja: szczytno
Kontakt:

golf III 1.8 (benzyna/gaz )samochód nie chce odpalić

Post autor: maniek11 » sob lut 12, 2011 13:13

Witam,jeżeli na gazie chodzi normalnie,zakładam że gaz masz zwykły,a na benzynie szaleje to może być przyczyna silniczka krokowego.


maniek

dobrowolski1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 11, 2011 21:53

Re: golf III 1.8 (benzyna/gaz )samochód nie chce odpalić

Post autor: dobrowolski1 » czw lut 17, 2011 14:10

powiedzcie mi co może być przyczyną jak wleje beznyne pod te swiece które były nie zalane (po 1ml) to samochód odpala i pożniej chodzi już dobrze do puki nie postoi paru godzin i sie nie wyziębi jak wtrysnąłem benzyne pod te świece które były zalane to nie odpalił jak już odpali to chodzi dobrze na benzynie i na gazie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości