Sonda Lambda Bosch

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Sonda Lambda Bosch

Post autor: raf1al » pn lut 07, 2011 23:50

witam
jaka sonde lambde wybrać do silnika 1.8Rp

w IC maja kilka rodzajów jednoprzewodowych Boscha


BOSCH

0 258 001 051
0 258 003 995
0 258 005 726
0 258 986 501
0 258 986 504

cena sie waha od 190zł do 335zł

i nie wiem czy to sie wszystko rożni nie powiem ze wolał bym ta najtańsza ale chciał bym żeby to tez działało jak należy!

nie proponować mi czasem NGK czy cos w tym stylu bo mam i padła szybciutko!!!!!



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Sonda Lambda Bosch

Post autor: Paweł Marek » wt lut 08, 2011 01:01

NGK dobra firma raczej źle zamontowałeś np lutowałeś przewód sygnałowy albo co innego szwankuje. A co do numerów masz przecież katalog w necie, jeśli nie stać cię na oryginał z wtyczką to kupujesz uniwersalną - napewno starczy do tego silnika


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: Sonda Lambda Bosch

Post autor: raf1al » wt lut 08, 2011 01:04

Paweł Marek pisze:NGK dobra firma raczej źle zamontowałeś np lutowałeś przewód sygnałowy albo co innego szwankuje. A co do numerów masz przecież katalog w necie, jeśli nie stać cię na oryginał z wtyczką to kupujesz uniwersalną - napewno starczy do tego silnika

oryginał raczej chyba bosch

ngk zanotowałem dobrze gwint był poprawiany wkręciła sie paluszkami została dokręcona z odpowiednia siła kabel nienaruszony i po 3 miechach stoi w miejscu!



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Sonda Lambda Bosch

Post autor: Paweł Marek » wt lut 08, 2011 01:11

Pytanie jeszcze czy to był oryginał NGK - jak przejrzysz trochę net doczytasz się ile jest podrób i jak je odróżnić


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: Sonda Lambda Bosch

Post autor: raf1al » wt lut 08, 2011 16:31

Paweł Marek pisze:Pytanie jeszcze czy to był oryginał NGK - jak przejrzysz trochę net doczytasz się ile jest podrób i jak je odróżnić

a tego to nie wiem w sklepie kupiony w pudełku :( to tez podrabiają masakra



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Sonda Lambda Bosch

Post autor: Paweł Marek » wt lut 08, 2011 17:06

W sklepie to raczej był ok. Co do pytania o te numery - raczej skorzystaj z jakiegoś katalogu, są dostępne zarówno Bosha jak i inne, np w wyszukiwarce Intercarsu masz różne zamienniki wymienione - jeśli chodzi o zamienniki dedykowane pod dane auto


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: Sonda Lambda Bosch

Post autor: raf1al » wt lut 08, 2011 17:16

Paweł Marek pisze:W sklepie to raczej był ok. Co do pytania o te numery - raczej skorzystaj z jakiegoś katalogu, są dostępne zarówno Bosha jak i inne, np w wyszukiwarce Intercarsu masz różne zamienniki wymienione - jeśli chodzi o zamienniki dedykowane pod dane auto
ja raczej w boscha zainwestuje :) tylko właśnie w IC jest kilka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości