Problem z samopoziomowaniem swiatel

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Adam Z
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 05, 2009 00:03
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Problem z samopoziomowaniem swiatel

Post autor: Adam Z » śr lut 02, 2011 00:17

Witam wszystkich
Przeszukalem forum w poszukiwaniu porad gdzie szukac przyczyn usterki w moim golfie ale nikt nie opisuje takiego przypadku wiec postanowilem Was zapytac , moze ktos mi udzieli wskazowek od czego mam zaczac. Posiadam mk5 z fabrycznymi xenonami ktore wczoraj przestaly dzialac poprawnie a konkretniej samopoziomowanie . Wieczorem zaobserwowalem ze jedna lampa swieci jak zawsze a druga dwa metry przed auto , nastepnie stanalem na nierownym gruncie i jeszcze raz zapalilem swiatla - jeden reflektor ruszyl i ustawil sie prawidlowo ( tak mi sie wydawalo) a drugi nawet sie nie ruszyl. Kolejnego testu dokonalem dzis i sie okazalo ze teraz oba reflektory sa w najnizszym polozeniu a samopoziomowanie wcale nie dziala . Jesli ktos moze mi doradzic gdzie szukac przyczyn tej usterki to bede bardzo wdzieczny . Dodam ze bezpieczniki sa ok.



Awatar użytkownika
norman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: sob gru 23, 2006 18:22
Lokalizacja: szczecinek
Kontakt:

Problem z samopoziomowaniem swiatel

Post autor: norman » śr lut 02, 2011 00:35

kolego podepnij pod kompa i sprawdz bledy mialem taki przypadek u kolegi po wykasowaniu bledow wszystko dzialalo



Adam Z
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 05, 2009 00:03
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Problem z samopoziomowaniem swiatel

Post autor: Adam Z » śr lut 02, 2011 11:05

Byl juz podpiety pod kompa i facet powiedzial ze to sterownik V 90 ale sam nie byl pewien gdzie tego szukac , jezeli ten sterownik jest odpowiedzialny za prawy reflektor to czmu przestal dzialac tez lewy ? Dziwne.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości