Problem z Alarmem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

slawomirnt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 13, 2010 12:01

Problem z Alarmem

Post autor: slawomirnt » sob sty 29, 2011 19:18

Witam mianowicie spotkała mnie przykra sprawa posiadam golfa 3 1.9 tdi z fabrycznym alarmem włanczanym z kluczyka (bez pilota) i jexdziłem nim normalnie aż tu przedwczoraj wsiadam do auta otwiera sie normalnie ale alarm sie nie wyłancza nie chce odpalić gasną zegary i wyje może ktoś zna jakiś sposób jak to naprawić bądź też jak wyciągnąć całkowicie ten alarm prosze o pomoc



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Problem z Alarmem

Post autor: wojtas46 » sob sty 29, 2011 19:50

Otwórz kilka razy i zamknij , pewnie komp łapie jakieś błędy , ewentualnie reset kompa



Awatar użytkownika
misiek20km
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 29, 2008 20:03
Lokalizacja: Jonne
Kontakt:

Problem z Alarmem

Post autor: misiek20km » sob sty 29, 2011 20:01

Miałem to u siebie, winne były przekaźniki na płytce alarmu. A dokładnie ich mocowanie do ścieżek elektrycznych. Musisz odkręcisz tapicerke pod kierownicą (5 śrób typu X) Wyjąć włacznik świateł i kontrolki abs i airbag . Centrala alarmu znajduje sie obok włacznika świateł trzeba ją odkręcić od spodu dasz radę bez problemu. po wyjęciu "czarnej skrzyneczki" podwarzasz zatrzaski i wyciągasz płytkę z całym układem. Potem poprawiasz luty przy przeażnikach i mocowaniu wtyki, powinno pomóc. mi pomogło. koledzy poprwcie mnie jeśli coś źle napisałem lub wyjaśniłem. Temat był na forum już:)



Awatar użytkownika
misiek20km
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 29, 2008 20:03
Lokalizacja: Jonne
Kontakt:

Problem z Alarmem

Post autor: misiek20km » sob sty 29, 2011 20:13

a tu link z forum elektrody odnosnie Twojego kłopotu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic9 ... ml#4767738



slawomirnt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 13, 2010 12:01

Re: Problem z Alarmem

Post autor: slawomirnt » sob sty 29, 2011 20:49

wielkie dzięki w poniedziałek wezme to rozbiore i zrobie jak napisaliście a reset kompa można jakoś zrobić bo kiedyś słyszałem ze wystarczy odpiąć akumlator



slawomirnt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 13, 2010 12:01

Problem z Alarmem

Post autor: slawomirnt » pn sty 31, 2011 15:05

wiec tak zrobiłem jak dostałem polecenia poprawiłem styki tylko stwożył sie następny problem nie odpala kontrolki swiecą pompka chyba działa nie gaśnie kontrolka świec żarowych



Awatar użytkownika
misiek20km
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 29, 2008 20:03
Lokalizacja: Jonne
Kontakt:

Problem z Alarmem

Post autor: misiek20km » wt lut 01, 2011 11:10

Nie połączyłeś ścierzek przypadkiem podczas poprawiania? Mój znajomy w golfie III tdi 1.9 też poprawiał połączyły się ścieżki nałym dosłownie takim jak włos kawałeczkiem auto nie reagowało. Musiał to zrobić jeszcze raz. Po pół roku znów mu się powtórzyła awaria, więc kupił używay sterownik. Nie martw się wszystko da się zrobić. Podeślij mi zdjęcie (jeśli możesz zrobić) na maila będę starał Ci się pomóc (swiatek25@wp.pl). A tu 2 linki do podobnego tematu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=238095 i http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=75824



slawomirnt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 13, 2010 12:01

Problem z Alarmem

Post autor: slawomirnt » śr lut 02, 2011 11:01

zdięc nie zdążyłem zrobić ale też mi sie tak wydawało zamówiłem jeszcze zamek do dżwi lewych bo coś ewidentnie sie wieszał ale chyba bede polował za tym modułem używanym Misiek20Km wisze flache ;P



Awatar użytkownika
misiek20km
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 29, 2008 20:03
Lokalizacja: Jonne
Kontakt:

Problem z Alarmem

Post autor: misiek20km » śr lut 02, 2011 11:35

Nie m sprawy :pub: mi pomagało jeszcze uderzenie od spodu w deche rozdzielczą, wtedy komtrolka żarowych mi się wyłączała bo nie świeciła mi pełnym światłem tylko sie żarzyła i auta nie mogłem odpalić. :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości