brak swiateł mijania

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
czarek_2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 223
Rejestracja: czw mar 23, 2006 16:23
Lokalizacja: Koszalin

brak swiateł mijania

Post autor: czarek_2 » sob sty 29, 2011 13:23

Witam mam do was pytanie, poniewaz wlasnie zmienilem w moim golfie III cabrio lampy z soczewek(SONARY) zalozylem zwykle H4 i pojawil sie problem ciagle mi swieca dlugie swiatla. Gdzie mam szukac przyczyny czy gdzies bezpieczniki , czy moze poprzedni wlasciciel grzebal cos przy kostce zakladajac te swoje lampy tuningowe :)
Mozliwe ze ori mialem H1+H1 i H4 nie pasuja ?



Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: brak swiateł mijania

Post autor: matiz_1990 » sob sty 29, 2011 13:39

Lampy będą pasować tylko musisz pogrzebać w kostce przy lampach (w tej co się wpina w nią żarówkę) i sprawdzić w skrzynce bezpieczników czy nie ma tam hmm nie wiem jak to nazwać takiej zworki :chytry: dawno temu to robiłem bo miałem lampy h1+h1 i zmieniałem na h4 i ciągle świeciły długimi. Pomogło zamienienie miejscami kabli przy kostce oraz wyjecie tej zworki. Na forum to :bylo: bo stąd miałem informacje jak to zrobić :bigok:


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

Awatar użytkownika
czarek_2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 223
Rejestracja: czw mar 23, 2006 16:23
Lokalizacja: Koszalin

brak swiateł mijania

Post autor: czarek_2 » sob sty 29, 2011 13:48

ok znalazlem rowniez post , dzieki za informacje zobacze ta kostke :bigok:



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Re: brak swiateł mijania

Post autor: skaktus » sob sty 29, 2011 14:35

matiz_1990 pisze:Lampy będą pasować tylko musisz pogrzebać w kostce przy lampach (w tej co się wpina w nią żarówkę) i sprawdzić w skrzynce bezpieczników czy nie ma tam hmm nie wiem jak to nazwać takiej zworki :chytry: dawno temu to robiłem bo miałem lampy h1+h1 i zmieniałem na h4 i ciągle świeciły długimi. Pomogło zamienienie miejscami kabli przy kostce oraz wyjecie tej zworki. Na forum to :bylo: bo stąd miałem informacje jak to zrobić :bigok:
Wprowadzasz w błąd. Autor tematu pisze :
pojawil sie problem ciagle mi swieca dlugie swiatla.

Więc problem autora nie polega na tym że po włączeniu długich mijania nie gasną tylko że długie ciągle świecą. Taką informację zawarł kolega w swoim poście, więc tutaj zworka nie ma nic do rzeczy. Zworka jest po to montowana, żeby nie gasły mijania kiedy włącza się długie. Po wyciągnięciu zworki, włączenie długich powoduje gaśnięcie mijania.



Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

brak swiateł mijania

Post autor: matiz_1990 » sob sty 29, 2011 22:27

Nie nie nie... Po zmianie świateł problem u mnie był taki jak u kolegi. Czyli, że niezależnie od położenia manetki (przełączanie mijania na drogowe lub na odwrót drogowych na mijania ) świeciły tylko drogowe i kiedy przełączałeś światła to tylko na chwile świeciły mijania razem z drogowymi, a potem dalej tylko długie. Problem ten sam moim zdaniem :bigok:


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

Awatar użytkownika
czarek_2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 223
Rejestracja: czw mar 23, 2006 16:23
Lokalizacja: Koszalin

brak swiateł mijania

Post autor: czarek_2 » ndz sty 30, 2011 19:40

dzisiaj pozamieniałem kable przy kostce lamp i problem znikł zworki rowniez nie bylo , teraz tylko zostanie mi lutowanie i koszulka termokurczliwa ;)



Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

brak swiateł mijania

Post autor: matiz_1990 » ndz sty 30, 2011 23:13

:pub:


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości